Yandex Metrica

Sitede Ara

Sabancı ailesini karıştıran gayrimeşru çocuk! Hakan Sabancı'ya babalık davası açıldı!

Sabancı ailesini karıştıran gayrimeşru çocuk! Hakan Sabancı'ya babalık davası açıldı!

Türkiye'nin ünlü ailelerinden olan iş insanı Hakan Sabancı'nın son zamanlarda adı evlilik dışı çocuk ile gündeme geldi. Hakan Sabancı'nın Uzay adında 'gayrimeşru' çocuğu olduğu iddialarından sonra Sabancı ailesinin avukatı açıklama yaparak konuya ilişkin davanın detaylarını aktardı.

Yaşam

12.06.2024, 11:50

1925 yılında kurulan Türkiye'nin köklü holdinglerine sahip olan Sabancı Ailesi'nde gündeme bomba gibi düşen bir olay yaşandı. İş hayatlarındaki başarılarıyla gündeme gelen Sabancı ailesi, magazin dünyasında da sık sık isimlerini duyurmaktadır. 

Ömer ve Arzu Sabancı çiftinin oğlu olan DENSA Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Sabancı Ekim 2021 yılında Nazlı Kayı ile dünyaevine girmiş Çırağan Sarayı'nda görkemli bir törenle evliliklerini taçlandırmışlardı. 

THY yeni yüzünü arıyor! Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'e teklif götürdü! THY yeni yüzünü arıyor! Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'e teklif... Haberi Görüntüle

SABANCI AİLESİ'NDE GAYRİMEŞRU ÇOCUK KRİZİ

Çiftin Arzu Alara adında bir kızları olmasının ardıdan ise Sabancı ailesini sarsan büyük bir gelişme yaşandı. Hacı Sabancı'nın 'Uzay' adında evlilik dışı bir oğlu olduğu iddiası magazin dünyasında geniş yankı buldu. İddiaya göre 2 Şubat 2021 yılında F.D isimli bir kadınla sık sık görüşmeye başlayan Hacı Sabancı yakınlaşmış ve sık sık görüşmeye başlamışlardı. F.D, oğlunun Hacı Sabancı olduğunu iddia ederek babalık davası açtı.  Hacı Sabancı ve F.D 2010 ve 2011 yılları arasında Facebook üzerinden tanışarak konuşmaya başladıkları, sonrasında ise İstanbul'da bulunan Swiss Otel'de bir araya gelerek görüşmeye başladıkları öğrenildi.  2013 yılında Hacı Sabancı ile F.D birlikte Los Angeles'ta tatile çıktıkları, 2015 yılına kada göüşüleri öğrenildi. Ancak çift görüşmeyi kestikten sonra 2017-2019 yılında yeniden bir araya gelmeye devam etti. 

Yıldız Tilbe savcılığın yolunu tuttu! 'Bıktım çakma Yıldız'lardan' diyerek isyan etti! Yıldız Tilbe savcılığın yolunu tuttu! 'Bıktım çakma Yıldız'lardan' diyerek isyan... Haberi Görüntüle

BEBEĞİN HAKAN SABANCI'DAN OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Dava dosyasında yer alan bilgilere göre is Hakan Sabancı ve F.D'nin arası bozuldu ve F.D 12 Şubat 2020 yılında evlenerek Belçika'ya yerleşti. İkilinin sık sık otelde görüşme yaşadığı ve birlikteliklerinden ise 2 Şubat 2021 günü 'Uzay' adında bebeğin doğduğu öğrenildi.  F.D Hacı Sabancı'ya bebeğin fotoğraflarını göndererek kendisinden olduğunu söyledi ve Hakan Sabancı o iddiaları reddetti. 

F.D, eşinden boşanmak için Hakan Sabancı'dan yardım istediğini ve avukat bulmasını talep etti ancak vekalet ücretini ödemesini de taahhüt ettiğini belirtti.  Hacı Sabancı'nın ise F.D'nin hesabına sıklıklar N.S isimi üzerinden para gönderdiği öğrenildi. 

Hacı Sabancı ile 21 Mayıs'ta F.D, Hacı Sabancı'ya mesaj attığı ve ebine davet ettiği Whatsapp mesajlaşmalarında ortaya çıktı. İkilinin korynmasız bir şekilde birliktelik yaşadığıda dava dosyasında yerini aldı. F.D'nin eski eşi ise 'Uzay' bebeğin kendsinden olmadığını belirterek, "evlilik birliği içerisinde fakat fiilen ayrı yaşama döneminde ana rahmine düşen ve evliliğin sona ermesinden başlayarak üçyüz gün içinde doğmuş olan Uzay K’nın kendisinden olmadığı gerekçesiyle soybağının reddine karar verilmesi" talebiyle dava açtı.

OdaTV'nin haberine göre ise F.D Uzay'ın mağdur edilememesi için ivedilikle DNA testinin yapılmasına ve davalının babalığına karar verilmesi sonrasında ise nüfusuna geçirilmesi için talepte bulunduğu öğrenildi.

 

Şahmaran 2. sezonuyla geri dönüyor! Netflix Şahmaran 2. sezonu ne zaman? Şahmaran oyuncu kadrosu... Şahmaran 2. sezonuyla geri dönüyor! Netflix Şahmaran 2. sezonu ne... Haberi Görüntüle

SABANCI'NIN AVUKATLARINDAN BASIN AÇIKLAMASI

Hacı Sabancı ise avukatları aracılığıyla basın açıklamasında bulundu. Sabancı'nın avukatları, ''Müvekkilim sayın Hacı Sabancı, Uzay isimli bir çocuğun babası olduğu iddiası ve iftirasıyla karşı karşıyadır. Şüphesiz bu tür asılsız iddialar ve iftiralar toplumumuzda tanınmış ve ülkemiz değerleriyle bütünleşmiş aileler ve fertler için ne ilktir ne de son olacaktır. İftiraların amacının ne olduğunu biliyoruz ve buna karşı sessiz kalmayacağız. Müvekkilimin eşi ve kızıyla mutlu aile birliğine ve şahsına yönelik bu iftiralara karşı her türlü yasal yollara başvuracak ve sürecin en yakından takipçisi olacağız. Müvekkilim Hacı Sabancı’nın gerçeklerin ortaya çıkacağına ve adaletin yerini bulacağına inancı tamdır." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

3

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading