Yandex Metrica

Sitede Ara

Rüyada sanayi görmek ne demek? Rüyada sanayide çalışmak ne anlama geliyor?

Tamir işlerinin yapıldığı sanayiler rüyalarda işlerin üst üste binmesine işaret ediyor. Rüyada sanayi görmek ne demek? Rüyada sanayide çalışmak neye işaret eder? Rüyada araba tamir ettirmek neye işaret eder?

Yaşam

16.05.2024, 04:23

Rüyada sanayi görmek, işlerin üst üste bineceği çok yoğun bir dönemin geldiğini haber verir. Rüya sahibinin sakin geçen günlerin aksine birdenbire yoğunlaşacağını, başını kaşıyacak vakit bulamayacağı gibi, bu süreç içinde aile sorunlarıyla da yakından ilgilenmek zorunda kalacağını tabir eder. Kişinin çevresinde yardımını isteyen çok sayıda insan olacağını, her yere ve herkese yetişmek isterken kendi işlerinde sıkıntı yaşamaya da yorumlanır. 

Türkiye hem sıcaklıklarla hem yağışlarla mücadele ediyor! Meteorolojiden 6 ile sağanak uyarısı geldi!  8 Temmuz Pazartesi 2024 hava durumu... Türkiye hem sıcaklıklarla hem yağışlarla mücadele ediyor! Meteorolojiden 6 ile... Haberi Görüntüle

RÜYADA SANAYİDE ÇALIŞMAK NE DEMEK?

Kişiyi uzun zamandır tanıyan ve yaptığı çalışmaları yakından takip eden birinin iş teklifinde bulunması anlamına gelir. El emeğini kullanarak yapılacak bir işe, kişinin mesleki olarak altın bileziğe sahip olmasından dolayı ömür boyu iş sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Sanayide çalıştığını gören kimse yaşlıysa oğlunun veya torunlarının kendi şirketini açacaklarını işaret eder.

İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! Haberi Görüntüle

SANAYİDE ARABA TAMİR ETTİRMEK

Yol hazırlığı içinde olanlar için telaşlı günlere işaret eden rüya, gidilen yerde kişinin kısmetinin açılacağını, iş alanında yeni teklifler alacağını tabir eder. İşlerini yarına bırakmayan rüya sahibinin her zaman, her zduruma hazırlıklı olacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına delalet eder.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Saadet Diş

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading