Yandex Metrica

Onun adı artık Ayda! Ünlü oyuncunun oğlu cinsiyet değiştirdi: İşte son hali...

Onun adı artık Ayda! Ünlü oyuncunun oğlu cinsiyet değiştirdi: İşte son hali...

Ünlü oyuncu Çiçek Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak'ın oğlu Ardahan Öztoprak'ın cinsiyet değiştirme kararı alarak kadın olmayı tercih etmesi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çocuklarının yanında olduklarını belirten ünlü çift , oğullarının aldıkları karara saygı duyduklarını ifade etmişti. Adını Ayda olarak değiştiren Öztoprak'ın son hali ortaya çıktı.

Yaşam

14.06.2024, 13:33

Oyuncu Çiçek Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak'ın oğlu Ardahan Öztoprak cinsiyet değiştirme kararıyla gündeme gelmişti. 1997 yılında dünyaya gelen Ardahan Öztoprak eğitimi için Amerika'ya gitmişti. Amerika'da yaşayan  Öztoprak'ın cinsiyet geçişi yapmaya karar verdiği ortaya çıkmıştı. 

Arda Turan'ın annesinin hapis şoku! Yüksel Turan hakim karşısına çıktı: 5 yıla kadar hapsi isteniyor! Arda Turan'ın annesinin hapis şoku! Yüksel Turan hakim karşısına çıktı:... Haberi Görüntüle

ONUN ADI ARTIK AYDA 

Ünlü oyuncu Çiçek Dilligil konuyla ilgili geçtiğimiz haftalarda "26 yaşında artık bir birey. Çocuğumuzun yanındayız; aile olarak onun yanındayız. Adı artık Ayda. Uzun da bir süreç içerisinde, bu sabah uyandım hadi diye bir süreç değil... Heves ve marjinal bir durum da değil. Amerika'da yaşıyor. Önemli kliniklerden de destek alıyor" demişti. 

Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı ile tenis turnuvasına gitti! Şık tarzlarına binlerce beğeni yağdı! Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı ile tenis turnuvasına gitti! Şık... Haberi Görüntüle

"DOLU DOLU ANNELİĞİ YAŞAMA SEBEBİM"

Dilligil, bir fotoğraf paylaşarak "Bu sene evlilik yıl dönümümüz ve Anneler Günü'nün aynı güne gelmesi. Bir yanımda 27 seneyi bitirdiğimiz aşkım, diğer yanımda 26 senedir dolu dolu anneliği yaşama sebebim canım. Şükür sebeplerim Ömrünüz, ömrümüz uzun, sağlıklı ve yüzümüzdeki gülücükler gibi içten ve çok mutlu geçsin" açıklamasında bulundu. 

Öztoprak sosyal medya hesabından son halini paylaştı.

İşte Ayda Öztoprak'ın sosyal medya paylaşımları...

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

1

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading