Yandex Metrica

Sitede Ara

Murat Boz, Tuba Büyüküstün ile aşk mı yaşıyor? Çıkan dedikodular hakkında ilk açıklama geldi!

Murat Boz, Tuba Büyüküstün ile aşk mı yaşıyor? Çıkan dedikodular hakkında ilk açıklama geldi!

Ünlü şarkıcı Murat Boz, Tuba Büyüküstün ile Zeytin Ağacı dizisindeki sevişme sahnesinden sonra aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı Murat Boz ise o iddialara açıklık getirdi. 

Yaşam

17.05.2024, 23:13

İtimas, Özledim, Adını Bilen Yazsın, Gün Ağardı gibi şarkılarıyla Türkiye'nin başarılı sanatçıları arasında yerini alan ünlü şarkıcı Murat Boz, oyuncu Tuba Büyüküstün ile birlikte Netflix'te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde rol almışlardı.

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör pes dedirtti! Ünlü Survivor yarışmacısıyla görüntülendi! Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör pes dedirtti! Ünlü Survivor yarışmacısıyla... Haberi Görüntüle

ÇAPKINLIKLARIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

İkilinin dizide çektiği yatak sahnesinden sonra ise haklarında aşk iddiaları gündeme elmişti.  Aslı Enver ile uzun soluklu bir ilişki yaşamış ancak yolları ayırmış olan Boz, çapkın tavırlarıyla gündeme gelmeye devam ediyordu.

Gibi dizisinin İlkkan'ına tepki yağdı! Kıvanç Kılınç, Merih Demiral'a ilişkin paylaşımı sosyal medyayı ikiye böldü! Gibi dizisinin İlkkan'ına tepki yağdı! Kıvanç Kılınç, Merih Demiral'a ilişkin... Haberi Görüntüle

AŞK İDDİALARINA AÇIKLIK GETİRDİ

Ünlü oyuncu Murat Boz ise Selim Akar'ın 'Selim Akar Sorarsa' programıa katıldı.

Selim Akar Murat Boz'a, Tuba Büyüküstün ile aralarında aşk olup olmadığını sordu.

Ünlü şarkıcı Boz ise o sorular karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve "Tuba'yla hiçbir zaman sevgili olmadık. O benim sırdaşım, arkadaşım. Ama kolay sahneler değildi. O sahnelerde Tuba ve yönetmenimizden destek aldım."  dedi.

İkili arasında çıkan aşk dedikodularına açıklık getiren Murat Boz ile Büyüküstün'ün arasında herhangi bir ilişki olmadığı da kanıtlanmış oldu. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading