Yandex Metrica

Sitede Ara

Mr. Spock'a benzetildi! Ünlü sunucu Serap Paköz son yaptırdığı estetikle alay konusu oldu!

Mr. Spock'a benzetildi! Ünlü sunucu Serap Paköz son yaptırdığı estetikle alay konusu oldu!

Ünlü sunucu Serap Paköz, yaptırdığı estetik operasyonlarıyla adından sıkça söz ettirmeye başladı. Seda Sayan'ın doktoruna giderek "Fransız askısı" işlemi yaptırdı sonrasında inanılmaz değişimiyle gündeme oturdu. Başarılı sunucu estetik sonrası son halini sosyal medya hesabından paylaştı.  

Yaşam

21.05.2024, 09:19

Hepimizin yakından tanıdığı  yılların sunucusu Serap Paköz'ün yıllar içindeki değişimi herkesi şaşırttı.Son dönemde yaptırdığı estetikle gündemde yer alan Seda Sayan'dan sonra bir yenisi daha eklendi. Kısa bir süre önce operasyondan çıktığını belirten Serap Paköz Fransız askısı yaptırdıktan sonra estetik sonrası değişimiyle çok konuşulmaya başladı. 

Kim Kardashian yine kendi bildiğini okudu! Dünyanın en pahalı düğünündeki o kurala uymadı! Davetlilerden tepki aldı! Kim Kardashian yine kendi bildiğini okudu! Dünyanın en pahalı düğünündeki... Haberi Görüntüle

MR. SPOCK'A BENZETİLDİ 

Serap Paköz'ün son hali bazı takipçileri tarafından 'Uzay Yolu' filminin efsane karakteri Mr. Spock'a benzetti.

Nusret, Yunan adası Mikonos'ta süper lüks villaya 3 milyon avro harcadı: Atina bu görüntüleri konuşuyor Nusret, Yunan adası Mikonos'ta süper lüks villaya 3 milyon avro... Haberi Görüntüle

SON HALİ HERKESİN DİLİNDE 

Yüzüne estetik ve Fransız askısı yaptıran ünlü sunucuyu görenler değişimiyle şaşırdı.  Sosyal medyada, "Estetikten dolayı konuşamıyor", "Doğallığınızı kaybetmişsiniz", 'Yüzüne ne oldu?' gibi yorumlar yer aldı.

İbrahim Tatlıses yoğun bakıma kaldırıldı! İbrahim Tatlıses yoğun bakıma kaldırıldı! Haberi Görüntüle

"BUNU PAYLAŞAYIM BİLİN İŞİN ASIL NEDİR?"

57 yaşındaki sunucu gelen bu yorumlara cevap vererek, "Biraz zor konuşuyorum, insanlar diyor ki Fransız Askısı, bilmem ne, o, bu. Ben her şeyimi paylaştım sizler ile. Bu konuşma bozukluğumun onunla alakası yok, 7 tane dişim çekildi. O yüzden konuşmakta zorluk çekiyorum. Bunu paylaşayım da bilin işin aslı nedir." dedi. 

 

Burcu Biricik anne oldu! Ünlü oyuncu bebeğine bakın hangi ismi verdi! Burcu Biricik anne oldu! Ünlü oyuncu bebeğine bakın hangi ismi... Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

Paköz, işlem yaptırdıktan sonra son halini sosyal medya hesabında paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü sunucu önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Alışveriş yapan sunucu, ayaküstü soruları yanıtladı. Paköz, "Göz önündeki kadınlar yıllardır estetik yaptırıyor, artık haber değerini yitirdi. Ben bunu yaptırıp, bir de sosyal medyadan paylaşınca çok konuşulur oldum" dedi.

Dilan Polat ve Engin Polat'ın bilgisayarına 'rat' attı! Eski dost Erkan Şahin kara paraya yönelik tüm delilleri ortaya çıkardı! Dilan Polat ve Engin Polat'ın bilgisayarına 'rat' attı! Eski dost... Haberi Görüntüle

"FRANSIZ ASKISI İÇİN SEDA SAYAN' ARADIM"

Ünlü sunucu, "Kesip biçme, cerrahi bir işlem yaptırmadım. Fransız Askısı'nı Seda Sayan’dan duydum ve kendisini aradım. İlk başta çok tepki aldım, ne de olsa bir şeyler bozuluyor, şişlikler oluyor" ifadelerini kullanmıştı.

Seda Sayan'ın kendisi için araya girdiğini ve doktoruna telefon ettiğini dile getiren sunucu, paylaşımının altına şu notu düştü:

"Benim neyim eksik ki... Biraz toparladı Cem beni. Fransız askı yaptı. Daha 1 saat oldu… Aşırı şiş... Siz bir de 1 hafta sonra görün. Ellerine sağlık Cem'ciğim… Sana çok güveniyorum ve dost olarak da bayılıyorum... Sevgili Seda Sayan Miami'den aradı Cem'i... Teşekkür ederim Sedoşum..."

Rasim Ozan Kütahyalı havalimanını birbirine kattı: Beni buraya almayan Türkiye’ye manşet olur! Rasim Ozan Kütahyalı havalimanını birbirine kattı: Beni buraya almayan Türkiye’ye... Haberi Görüntüle

"KENDİMLE BARIŞIK OLAN BİR İNSANIM"

Paköz, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik işleminin ardından Nişantaşı'nda görüntülendi. Aracın içinde objektiflere takılan sunucu, bir de açıklama yaptı. Paköz, "Doktorumdan çıktım. Bir kaç gün sonra yeni halime kavuşacağım. Yeni halimi heyecanla bekliyorum. Kendimle barışık olan bir insanım" dedi.

Shakira 2024 Kupa Amerika'da rüzgar gibi esti! Sahne performansıyla final maçında yürekleri hoplattı! Shakira 2024 Kupa Amerika'da rüzgar gibi esti! Sahne performansıyla final... Haberi Görüntüle

"NE GEREK VARDI?"

Ünlü sunucunun paylaşımı, kısa süre içinde sosyal medyada büyük ilgi görerek gündem oldu. Takipçileri, Paköz'e "Ne gerek vardı?", "Herkes birbirine benzemeye başladı" yorumlarında bulundu. Sosyal medya hesabından operasyonun detaylarını paylaşıp doktoruna teşekkür eden Paköz'e takipçileri 'Estetiğin bile reklamını yapıyorsunuz. Hayatınız beleş' şeklinde yorum yaptı.

Magazin dünyasında bomba patladı! Demet Akalın ve Seren Serengil arasında kaos: Başkası olma kendin ol... Magazin dünyasında bomba patladı! Demet Akalın ve Seren Serengil arasında... Haberi Görüntüle

"KİTABIMDA YAZMAZ"

Gelen kötü mesajlar karşısında sessiz kalmayan ünlü sunucu, ‘Ben; "Kızım, işçinin alnının teri kurumadan, parasını ödeyeceksin" diyen bir babanın kızıyım. Bu öğretiyle büyüdüm. "Beleşçilik" kitabımda yazmadı, yazmaz da... Merak edenler için faturamı da koyabilirim ama o görgüsüzlük de bana göre değil. Sevgilerimle!’ sözleriyle isyan etti.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading