Yandex Metrica

Sitede Ara

Menajerinin ölümüne sebep oluyordu! Kemal Doğulu hakim karşısında! Tüm suçlamaları kabul etti!

Menajerinin ölümüne sebep oluyordu! Kemal Doğulu hakim karşısında! Tüm suçlamaları kabul etti!

Türkiye'nin başarılı modacılarından olan ünlü DJ Kemal Doğulu, eski menajeri Tolga Ö.'yü tehdit ve hakaret ettiği gerekçeiyle hakim karşısına çıktı. Ünlü modacı hakim karşısında tüm suçlamaları kaul ederek, olaya ilişkin savunmasını gerçekleştirdi. 

Yaşam

05.06.2024, 15:54

44 yaşındaki ünlü DJ ve modacı Kemal Doğulu sosyal medya hesabı üzerinden menajeri Tolga Ö.'yü tehdit ve hakaret etttiği gerekçeiyle görülen davada hakim karşısına çıktı.

Makyözünü kovmuştu! Bülent Ersoy, Seren Serengil tartışması büyüdü: Bana bak çocuk... Makyözünü kovmuştu! Bülent Ersoy, Seren Serengil tartışması büyüdü: Bana bak... Haberi Görüntüle

HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARTILMIŞTI

Ünlü modacı Kemal Doğulu ifade işlemlerini tamamlamadığı için hakkında yakalama kararı çıkartılmış, sonasında ise ünlü modacının polis eşliğinde Çağlayan'da bulunan Adalet Sarayı'na geldi. 

Anlatırken gözyaşlarını tutamadı! Nagehan Alçı'dan eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında çok konuşulacak iddia! Anlatırken gözyaşlarını tutamadı! Nagehan Alçı'dan eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı... Haberi Görüntüle

'ADLİYE YÜZÜ GÖRMEDİM' DİYEREK AÇIKLADI

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüen dava kapsamıda Doğulu hakim karşısında savunmasını yaparak, 'Öncelikle bu sektörde olduğum halde daha önce hiç adliye yüzü görmedim. Bu yüzden ifade işlemlerimin bittiğini sanıyordum ama öyle değilmiş. İfade vermem gerekiyormuş'' dedi.

Dizi aşkı gerçek oldu! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu'ya ilan-ı aşk etti: Seni şuursuzca seviyorum Dizi aşkı gerçek oldu! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu'ya ilan-ı aşk... Haberi Görüntüle

TÜM SUÇLAMALARI KABUL ETTİ

Doğulu suçlamaları kabul ederek üzerine atılan iftiralara açıklık getiridi. Doğulu tüm suçlamaları kabul ederek,  ‘'Söz konusu paylaşımı yapan benim. Benim bir dönem menajerliğimi yapan şahıs beni dolandırmıştır. Kendisinin benim dışımda sponsorumu ve güzellik yarışmasındaki arkadaşlarımı dolandırdığını duydum. Ben de dolandırıldığım ve sektörde çalışmaya devam ettiğim için, bana karşı bu eylemleri nedeniyle sinirlendim. Onun yüzünden dükkanımı tefeciler basmıştı, tefeciler kafama silah dayadılar. Dükkanın içinde rezillik çıkmasın, olay dükkanımda olduğundan duyulmasın ve uzamasın diye şikayetçi olmadım ancak bu olaylar nedeniyle sinirlendim ve bir anlık sinirle bu sözleri yazdım. Fotoğrafını sosyal medyaya koymakla tehdit ettim ve koydum da. Suçlamayı kabul ediyorum. Yazdığım sözler için pişmanım. Kendisi şikayetinden vazgeçerse ben de dolandırıcılık suçundan şikayetçi olmam çünkü bu olaylar nedeniyle mağdurum''  dedi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading