Yandex Metrica

Kızından dayak yemişti! Deniz Akkaya'dan kızına ilişkin yeni itiraf: İşin bir de teyze boyutu var!

Kızından dayak yemişti! Deniz Akkaya'dan kızına ilişkin yeni itiraf: İşin bir de teyze boyutu var!

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen ünlü manken Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı tarafından dayak yediği ve balkona kilitlendiğini açıkaladığı video sonrasında Aile Bakanlığı harekete geçmişti. Akkaya'nın açıklamaları olay yaratırken, bir açıklama daha yaptı. Akkaya, kızının teyzesei tarafından öldürülmeye çalıştığını açıkladı.

Yaşam

29.05.2024, 17:14

Sanat camiasının güçlü isimlerinden olan 46 yaşındaki Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından dün bir video yayınlamış, yayınladığı videoda ise 16 yaşındaki kızı tarafından darp edildiğini sonrasında ise balkona kilitlendiğini açıklamıştı.

Akkaya, "Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.'' demişti. 

Öz kızını taciz eden baba, çocuğunu yeniden evine istedi: TRHaber şok dosyayı açıklıyor Öz kızını taciz eden baba, çocuğunu yeniden evine istedi: TRHaber... Haberi Görüntüle

KIZI TARAFDINDAN DARP EDİLDİ

2009 yılında Efe Önbilgin ile dünyaevine giren sonrasınd Ayşe adında kızı olan Akkaya, kızı tarafından darp ediliddğini ''Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim.'' sözleriyle açıklamıştı.

O açıklamaları sonrasında ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı harekete geçmiş, kızı Ayşe Önbilgin'i koruma altına alınmıştı. Akkaya olaya ilişkin ise sosyal medya hesabından ''Polisi çağırmak zorunda kaldım 1 saat 45 dakika ben burda savaş verdi. Gecenin bir yarısı salak salak yorumlar yapmayın. Ben gönderdim çocuk esirgemeye, burnu sürtsün diye.''  demişti. 

Simge Sağın konserinde hayranlarıyla dertleşti! Bekarlık açıklamasıyla herkesi şaşırttı! Simge Sağın konserinde hayranlarıyla dertleşti! Bekarlık açıklamasıyla herkesi şaşırttı! Haberi Görüntüle

AKKAYA'NIN BABASINDAN VELAYAT ÇIKIŞI

Son olarak ise Akkaya, sosyal medya hesabından aileine yönelik açıklama yaptı. Akkaya, 16 yaşındaki kızı Ayşe'nin velayetini almak isteyen babası hakkında açıklamada bulundu. ''Deniz'i hapise attıracağım'' diyen Akkaya ise, "Ben bugün bu konuyu sakince aramızda kapatıp, adı ergenlik olan bu sorunu çözmek için profesyonellerle konuşmaya niyet etmiştim. Fakat barodan kızıma atanan ve babama giden avukat, babamı bana dava açmak için ikna etmiş. Benim avukatıma, babamın benim kızımın velayetini alması için vekalet vereceğini söylemiş. Bu bilginin sabah gazetecilere bildirileceğini bildiğim için bu yayını açtım. Aklı selim aile bireylerimiz, kuzenim babamı arayarak benim ve kızımın çok zarar gördüğünü söyledi ve babamı defalarca uyardı. Kuzenim, 'Deniz ile kızı sorunlarını çözerler, siz ne yapmaya çalışıyorsunuz dedikçe babam, 'Deniz'i hapse attıracağım' dedi'' ifadelerini kullandı.

Aynı dizileri tekrar tekrar izliyor musunuz? İşte nedeni Aynı dizileri tekrar tekrar izliyor musunuz? İşte nedeni Haberi Görüntüle

AKKAYA'NIN BABASINDAN BEKLENMEDİK HAMLE

Akkaya çocuğunun, dedesinin yanına gitmemesi için uyardığını belirterek, ''Benim annemle babam hiç ayrılmadı. Ama bir aşk hikayesi değildi. Annemin erken ölüşünde de bu hikaye başrol oynuyor. Babam eski bir bürokrat. Müthiş egolu, narsistik kişilik bozukluğunun son boyutunda biri. Bu tip insanlar kimseyi beğenmez, herkesi aşağılar. Babam günde 20 saat televizyon seyredip dışarı çıkmıyor, kimseyi beğenmiyor. Ve hayatta en beğenmediği kişi hep bendim. Bana bir gün böyle ateş edeceğini hiç düşünmedim. Çocuğumun onun yanına gitmemesi gerektiğini çok iyi biliyor. Sen torununa zarar vermek için böyle bir hamle yaptıysan, ben kendimi korumak zorundayım.'' dedi.

Burcu Esmersoy hamile mi? Ünlü sunucu gelen yorumlara verdiği cevapla herkesi şaşkına çevirdi! Burcu Esmersoy hamile mi? Ünlü sunucu gelen yorumlara verdiği cevapla... Haberi Görüntüle

''İŞİN BİR DE TEYZE BOYUTU VAR''

Ünlü manken Akkaya teyzesinin kızını öldürmeye çalıştığını belirterek, "İşin bir de teyzem boyutu var. Annem öldüğünden beri, teyzem babamla birlikte yaşıyor. Teyzem daha önce de bizimle yaşıyordu, genelde bize dayak atarak büyüttü. Teyzemin nörolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Hastalık hastasıdır, her gün hastaneye gider. Geceleri çığlıklar atarak uyanırdı. Teyzem, iki defa kızımı boğmaya kalktı. Kızım dedesine gitmek istiyor çünkü evde onu kötü cezalar bekliyor.'' dedi.

Entübe edildiği iddia edilmişti! Yeşilçam'ın yıldızı Kadir İnanır'dan haber var! Entübe edildiği iddia edilmişti! Yeşilçam'ın yıldızı Kadir İnanır'dan haber var! Haberi Görüntüle

''KIZIMA CİNSEL İÇERİKLİ SORULAR SORDULAR''

Elinde kamera kayıtlaı olduğunu belirten Akkaya, ''Teyzem kızıma şiddet uyguladığı ve bunu aile büyüklerimize düzgün bir şekilde anlatamadığım için yaklaşık iki ay önce ihtarname çektim. Kamera görüntüleri de var elimizde. Kızıma tuhaf tuhaf sorular da sordular. Ben hayatımda kızıma 'erkek arkadaşın var mı, erkeklerle gizli gizli mi buluşuyorsun' şeyler diye sormam. Kızıma sürekli cinsel içerikli sorular sordular. Bu haberler basına yansımadan size bilgi vermek istedim." ifade etti.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading