Yandex Metrica

Sitede Ara

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'sundan haber var! Settar Tanrıöğen ekip arkadaşlarıyla buluştu! Son halini görenler tanıyamadı!

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'sundan haber var! Settar Tanrıöğen ekip arkadaşlarıyla buluştu! Son halini görenler tanıyamadı!

Geçtiğimiz aylarda usta oyuncu Settar Tanrıöğen geçirdiği beyin kanaması sonucunda diziden ayrılmış ve uzun süren tedavisinin ardından sağlığına kkavuşmuştu. Usta oyuncu ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi. Tanrıöğen'in son hali ise herkesi şaşırttı.

Yaşam

12.06.2024, 17:55

Türk dizi ve sinema tarihinin en sevilen sanatçıları arasında yerini alan usta oyuncu Settar Tanrıöğen, beyin kanaması geçirmiş 3 kez ameliyat olmuştu. Usta oyuncunun beynindeli anevirzma nedeniyle geçici hafıza kaybı yaşamasının ardından ekranlara veda etmişti. 

Demet Akalın'ın  evi sosyal medyada gündem oldu! Takipçileri salondaki o detaya yorum yağdırdı! Demet Akalın'ın evi sosyal medyada gündem oldu! Takipçileri salondaki o... Haberi Görüntüle

HASTALIĞI NEDENİYLE DİZİDEN AYRILMIŞTI

Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah Ünal rolünü canlandıran usta oyuncunun diziden ayırlmasını şirketi Gold Film duyurmuştu.  Uzun süren tedavisinin ardıdan ise ünlü oyuncunun diziye geri dönüp dönmeyeceği merak edilirken 'Abdullah Ünal' rolünü Ahmet Mümtaz Taylan canldırmaya başlamıştı.

4 bin yıllık tapınak cinayeti: Hamile kadının kafasını taşla parçaladılar 4 bin yıllık tapınak cinayeti: Hamile kadının kafasını taşla parçaladılar Haberi Görüntüle

ROL ARKADAŞLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Usta oyuncu ise amliyat sonrası ilk kez rol arkadaşlarıyla bir araya geldi. Tanrıöğen, Serkan Tınmaz, Rahmican Kapkan ve Emrah Altıntop ile birlikte bir araya gelerek yemek yedi. Ünlü isimlerle samimi pozlar veren Tanrıöğen'in sağlıklı görüntüsü ise dikkatlerden kaçmadı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading