Yandex Metrica

Kimse nerede olduğunu bilmiyor! Kayıplara karışan şarkıcı Özlem Tekin hakkında Şebnem Ferah'tan açıklama!

Kimse nerede olduğunu bilmiyor! Kayıplara karışan şarkıcı Özlem Tekin hakkında Şebnem Ferah'tan açıklama!

Ünlü rock yıldızı 52 yaşındaki Özlem Tekin'in iki yıldır kaybolduğu iddiası magzin gündemine bomba gibi düşmüştü. Komuşlarının Tekin'in hayatından şüphe etmesinden sonra ise en yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Şebnem Ferah'ta konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Yaşam

10.06.2024, 10:59

Dağları Deldim, Sen Anla, Hep Yek, Kargalar, Kara Sevda gibi şarkıları seslendiren 52 yaşındaki ünlü oyuncu Özlem Tekin'in kayıp olduğu iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Şemsiyeleri hazırlayın! Meteoroloji'den 16 ile sağanak uyarısı geldi! 10 Temmuz 2024 Çarşamba hava durumu Şemsiyeleri hazırlayın! Meteoroloji'den 16 ile sağanak uyarısı geldi! 10 Temmuz... Haberi Görüntüle

2 YILDIR KAYBOLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Türkiye'nin ünlü Rock starlarından olan Özlem Tekin'in 2016 yılında Muğla'da bir çiftlik kurduğu sonasında ise İstanbul'dan ayrılarak çiftlikte yaşamaya başlamıştı.  Ünlü oyuncudan ise komşuları 2 yıldır haber alamadıklarını evinin kapısını kilitleyerek ortadan kaybolduğunu duyurdu. 

Komşuları ünlü şarkıcının hayatından endişe ederken bir kişi ünlü şarkıcıyı Londra'da görüldüğü ileri sürüldü. 

16 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu... 16 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak,... Haberi Görüntüle

ŞEBNEM FERAH'TAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA

Tekrar sahnelere dönmeye hazırlanan ünlü sanatçı Şenem Ferah ile röportaj gerçekleştiren muhabirler ülü şarkıcıya,  “Uzun süredir ulaşılamayan Özlem Tekin’den haberiniz var mı? Birbirinize küs olduğunuz konuşuluyor” sorusunu sordu.

Şebnem Ferah ise Özlem Tekin hakkında, “Haberim yok ama kendisi kardeşim sayılır” açıklamasında bulundu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading