Yandex Metrica

Kim Milyoner Olmak İster Programı'nda yok artık dedirtti! Fenerbahçe'nin renklerini bilemeyen yarışmacının verdiği cevap şaşırttı!

ATV'nin sevilen yarışma programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster'de bir yarışmacıya Fenerbahçe'nin renkleri soruldu. Yarışmacı 100 bin TL'lik soruyu bilemeyince izleyiciler şoke oldu.

Yaşam

17.06.2024, 11:37

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyonler Olmak İster yarışma programında Kayra Vardaer isimli bir yarışmacıya ''Hangisi Fenerbahçe Spor Kulübünün logosunda bulunan renklerden biri değildir?'' sorusu soruldu.

İbrahim Tatlıses kızına şiddet mi uyguladı? Dilan Çıtak'ın babası hakkında yaptığı paylaşım gündeme bomba gibi düştü! İbrahim Tatlıses kızına şiddet mi uyguladı? Dilan Çıtak'ın babası hakkında... Haberi Görüntüle

YARIŞMACI 'KIRMIZI' CEVABINI VERDİ

Yarışmacı ise, "Güzel bir soru geldi. Yeşil var, ortadaki 'bitki mi' diyeyim, 'yaprak mı' diyeyim... O var. Sarı ve mavi zaten bizim renklerimiz. Lacivert ama burada mavi olarak geçmiş. Kırmızı olduğunu düşünüyorum. Kırmızı renk yok, C şıkkı kırmızı. Son kararım." dedi.

Kayra Vardaer'e ise sunucu Kenan İmirzalıoğlu, "Emin miydin Kayra kırmızının olmadığından" sorusuna 'Eminim' cevabını verdi.  

Nihat Genç'ten ajanlarla ilişki yaşayan Nagehan Alçı, Nevşin Mengü ve Yasemin Çongar'a: Harbi kadınlarmış Nihat Genç'ten ajanlarla ilişki yaşayan Nagehan Alçı, Nevşin Mengü ve... Haberi Görüntüle

YANLIŞ CEVABI YARIŞMACIYI ÜZDÜ

Yarışmacıya sorunun ardından tek tek şıklar verildi. Yanlış cevabı vermesinin ardından yarışmacı Kenan İmirzalıoğlu'na, "O yuvarlak armanın etrafında kırmızı yok muydu" dedi. Yarışmacı Kayra, "Unuttum" dedi.

İmirzalıoğlu'nun, "Kırmızı acaba Galatasaray'ın rengi bizde yoktur diye mi aklına geldi. 'Kırmızı yoktur' mu dedin Fenerbahçe'de. Kırmızı bir taraftan da milli rengimiz, bayrağımızın rengi" dedi.

Ateş bacayı sardı! Barış Alper Yılmaz ünlü fenomen ile görüntülendi! İkilinin yakınlaşmaları dikkatlerden kaçmadı! Ateş bacayı sardı! Barış Alper Yılmaz ünlü fenomen ile görüntülendi!... Haberi Görüntüle

50 BİN TL İLE YARIŞMADAN AYRILDI

3 jokerini de kullanmadan cevap veren yarışmacıya ise Kenan İmirzalıoğlu, ''Sağlık olsun, iyi bir yarışmacısın,  senle daha uzun süre devam edecektik. O yüzden ben de biraz üzüldüm açıkçası" dedi.

Yarışmacı 100 bin TL'lik soruyu bilemeyince 50 bin TL kazandı ve yarışmaya veda etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading