Yandex Metrica

Kim daha iyi anne? Yeliz Yeşilmen, Deniz Akkaya'ya ateş püskürdü: Anneliği taşıyamıyor!

Kim daha iyi anne? Yeliz Yeşilmen, Deniz Akkaya'ya ateş püskürdü: Anneliği taşıyamıyor!

Ünlü manken Deniz Akkaya 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin'den şiddet gördüğünü sonrasında bir buçuk saatten fazla balkonda kilitli kaldığını açıkladığı video gündemi sarsmıştı. Aile Bakanlığı Akkaya'nın kızını koruma altına alırken kızı annesi Akkaya'dan şiddet gördüğünü açıklamıştı. Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Yeliz Yeşilmen, konuyla ilgili sert sözler söyledi.

Yaşam

07.06.2024, 11:20

46 yaşındaki ünlü manken Deniz Akkaya sosyal medya hesabından 2010 yılında evlendiği iş insanı Efe Önbilgin'den olma 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin'den şiddet gördüğünü açıklamıştı.

Akkaya kızı tarafından önce darp edilip sonrasında balkonda 1.5 saat kilitli bırakıldığını, açıklayarak, "Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.'' demişti.

Daha önce Mauro Icardi'yi aldattığı iddia edilmişti! Icardi- Wanda ayrılığında sürpriz karar! Daha önce Mauro Icardi'yi aldattığı iddia edilmişti! Icardi- Wanda ayrılığında... Haberi Görüntüle

"BURNU SÜRTSÜN DİYE ÇOCUK ESİRGEME'YE GÖNDERDİM"

Bir dönem podyumlarda fırtınalar estiren manken, iş insanı Efe Önbilgin ile ilişkisinden dünyaya gelen kızının devlet korumasına alınmasıyla ilgili, "Evet, kendi rızamla ben gönderdim Çocuk Esirgeme'ye. Burnu sürtsün diye!" sözleriyle şaşkınlık yarattı.

Serenay Sarıkaya ile Mert Demir'in öpüşmesine ünlü şarkıcıdan ilginç yorum: Geçin bunları... Serenay Sarıkaya ile Mert Demir'in öpüşmesine ünlü şarkıcıdan ilginç yorum:... Haberi Görüntüle

YELİZ YEŞİLMEN'DEN AKKAYA'YA TEPKİ 

Eski manken Deniz Akkaya ile 16 yaşındaki kızı arasında yaşananlar gündeme damga vurmuştu. A.Ö.'nün koruma altına alınmasının ardından Akkaya'dan son dakika açıklamaları gelmişti. Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Yeliz Yeşilmen, konuyla ilgili sert sözler söyledi.

Yıldız Tilbe'den büyük itiraf! Annesi hakkındaki tüm gerçekleri ilk kez anlattı: Ne yaptıya beni... Yıldız Tilbe'den büyük itiraf! Annesi hakkındaki tüm gerçekleri ilk kez... Haberi Görüntüle

"ÇOCUKLAR İÇİN BİR ARADAYIZ"

Yeliz Yeşilmen, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Tarzıyla dikkat çeken oyuncu, "Her şey marka. Nişantaşı ve Bodrum arası bir şey oldu" dedi. Eski eşi Ali Uğur Akbaş ile barıştığı haberlerine, "Hiçbir zaman küsmedik. Ayrıyız ama çocuklar için bir aradayız. Benden vazgeçemez. Karı-koca değiliz ama" açıklamasını yaptı.

Ünlü şarkıcıdan görülmemiş başarı! Paris 2024 Yaz Olimpiyatlarının resmi sponsoru oldu! Kariyerini zirveye taşıdı! Ünlü şarkıcıdan görülmemiş başarı! Paris 2024 Yaz Olimpiyatlarının resmi sponsoru... Haberi Görüntüle

"BEN ÇOCUĞUMU DEŞİFRE ETMEM"

13 yaşında kızı olan Yeşilmen, "Boyu beni geçti. 1.75 boyunda, çok hoş. Basından nefret ediyor. Yıldız Tilbe 2, sizi görse saldırır" diye konuştu.

Deniz Akkaya'nın kızıyla sorunlar yaşaması hakkında oyuncu şu sözlerle yorumda bulundu; 

Atlet mevzusu yüzünden ortalığı karıştırdı Deniz. Davalık olduk. Her türlü hakaret etti. İnsan olarak çok üzüldüm. Ergenlik dönemi çok zor. Annenin üzerine yürüyebiliyor çocuk... Ama ben çocuğumu deşifre etmem. Bu yanlış. Çocuğun bütün geleceğini mahvetti. Psikolojik durumu kötü görünüyordu. Benim de psikolojim bozuldu. Kız ve annesi başka anlatıyor. Bana laf düşmez ama anneliği herkes taşıyamıyor. Benim kızım da üstüme yürüdüğü zaman oldu ama yumuşatıyorum hemen. Alttan alıyorum, geçici bir şey. Çocuğuma bağırırsam kaçar gider. Ama zor bir dönem.

 

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading