Yandex Metrica

Sitede Ara

İrem Derici çocuk açıklamasıyla bombayı patlattı! Gelen eleştirilere daha fazla dayanamadı! Söylediği sözlerle olay oldu!

İrem Derici çocuk açıklamasıyla bombayı patlattı! Gelen eleştirilere daha fazla dayanamadı! Söylediği sözlerle olay oldu!

Türkiye'nin en sevilen ünlü sanatçılarından olan İrem Derici sosyal medya hesabından söylediği sözlerle olay oldu. 'Çocuklara tahammül edemiyorum' diyen ünlü şarkıcı sözleriyle tepki topladı.

Yaşam

11.06.2024, 17:57

Kariyeri ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen 37 yaşındaki ünlü şarkıcı İrem Derici özel hayatı ve kariyeriyle magazin dünyasında adından çokca söz ettirmeye devam ediyor.

Ünlü rapçi Sefo İstanbul trafiğine çözüm buldu! Davete helikopterle katılınca gündem oldu! Ünlü rapçi Sefo İstanbul trafiğine çözüm buldu! Davete helikopterle katılınca... Haberi Görüntüle

ÇOCUK YORUMU TEPKİ TOPLADI

Sosyal medya hesabı üzerinden verdiği pozlarla gündeme gelen ünlü şarkıcı İrem Derici, son olarak çocuklara yönelik yaptığı açıklamayla Derici, "Hiç çocuk hasretim yok. Çocuklara katlanamıyorum. Sürekli ağlayan ve derdini ağlayarak anlatan bir şeye tahammülüm yok. Yapmayacağım da. Zaten 37 oldum, muhtemelen yumurtalar da artık ‘Bay bay bir tanem, sana çocuk mocuk yok’ diyor. İstemiyorum" dedi.

Genç kızların sevgilisi Burak Özçivit üstsüz görüntülendi! Son halini görenler gözlerine inanamadı Genç kızların sevgilisi Burak Özçivit üstsüz görüntülendi! Son halini görenler... Haberi Görüntüle

''SİZ GERİZEKALI MISINIZ?' AÇIKLAMASI OLAY OLDU

O sözlere ise birçok hayranı sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterirken, Derici, 'Siz gerizkalı mısınız?' diyerek tepki gösterenlere patladı. Derici, "Siz geri zekalı mısınız? Ben bunu kaç yıldır söylüyorum. Ağlayan herhangi bir şeye benim tahammülüm yok. Siz üreyin. Bol bol benim için de üreyin. Ahmet Mehmet içinde üreyin. Ben üremeyeceğim. Bu toplum için çok faydalı bir şey. Benim ürememe kararıma niye saygınız yok sizin? Dükkan kapandı, üremiyorum. Yallah!''  dedi.

Megan Markle'den Prens Harry'e baskı! Önce ailesi şimdi arkadaşlarıyla görüşemediği ortaya çıktı! Megan Markle'den Prens Harry'e baskı! Önce ailesi şimdi arkadaşlarıyla görüşemediği... Haberi Görüntüle

HAYRANLARINI KIZDIRDI

Sosyal medya kullanıcıları ise Derici'nin o sözlerinden sonra, "Çok isabetli bir karar olmuş","Bu kafayla üreme zaten'' yorumlarında bulundu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading