Yandex Metrica

Sitede Ara

Iğdır'da özel öğrenciler, okullarına sinema salonu kurdu

Iğdır'da özel öğrenciler, okullarına sinema salonu kurdu

Iğdır'da öğretmenlerinin hayata geçirdiği 'Empati Kafe' projesiyle farkındalık oluşturan 15 özel öğrenci, 1 günlük kazançlarıyla okullarına sinema salonu kurdu.

Yaşam

23.01.2024, 17:37

Özel öğrenciler, işlettikleri kafeden elde ettikleri gelirle okullarına sinema salonu kazandırdı

Iğdır'da Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Özel Eğitim İş Uygulama Okulunda eğitim gören 15 özel öğrenci, öğretmenlerinin rehberliğinde hayata geçirdikleri "Empati Kafe Projesi" kapsamında bir günlüğüne işlettikleri kafede 9 bin lira gelir kazandı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sabrı kalmadı! Ünlü sunucu susmak bilmeyen yarışmacıya ağzının payını verdi! Kenan İmirzalıoğlu'nun sabrı kalmadı! Ünlü sunucu susmak bilmeyen yarışmacıya ağzının... Haberi Görüntüle

ÖNCE CİHAZ VE KOLTUKLAR, SONRA SİNEMA SALONU

Projeyi hayata geçiren öğretmen Mehtap Olgun, "Oradan gelen gelirle önce cihazları, koltukları temin ettik. Boyamalarını tamamen öğretmen arkadaşlarımızla oluşturduk. Velilerimizden de olumlu tepkiler aldık ve 15 kişilik sinema sınıfı kurduk" dedi.

15 özel öğrenci, farkındalık oluşturmak için bir günlüğüne işlettikleri kafeden kazandıkları gelirle, okullarında 15 kişilik bir sinema salonu yaptırdı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading