Yandex Metrica

Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu çapkınlığı bitmedi! Kızından yaşça küçük yeni aşkı ile görüntülendi!

Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu çapkınlığı bitmedi! Kızından yaşça küçük yeni aşkı ile görüntülendi!

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun Mehmet Ali Erbil'in eski aşkı 22 yaşındaki Nevide Çiçek ile aşk yaşamaya başladığı öğrenildi. İkili bir mekanda yemek yerken görüntülenirken, kızları Zehra Çilingiroğlu'ndan yaşça küçük olduğu öğrenildi. 

Yaşam

11.06.2024, 12:33

2005 yılında Kaya Çilingiroğlu'nun Ferrari model arabasını soran muhabire 'Sen Feraye'yi nereden görüceksin?' diyerek Hülya Avşar'ı aldattığı ortaya çıkmıştı. Aldatma nedeniyle yolları ayıran Hülya Avşar ve Çilingiroğlu'nun, 1998'de kızları Zehra dünyaya gelmişti.

İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı helallik istedi! İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı... Haberi Görüntüle

MEHMET ALİ ERBİL'İN ESKİ SEVGİLİSİYLE

Kaya Çilingiroğlu ise boşanmasının ardından uzun bir süre Feraye Tanyolaç ile aşklarına devam etmiş ancak 2014 yılında çift boşanmıştı.  Çapkınlıklarına devam eden 60 yaşındaki Kaya Çilingiroğlu, Mehmet Ali Erbil'in eski sevgilisi Nevide Çiçek ile yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi. 

Kabak lifli sabunla para aklama: Dilan-Engin Polat çifti iddianamesinden bomba detaylar Kabak lifli sabunla para aklama: Dilan-Engin Polat çifti iddianamesinden bomba... Haberi Görüntüle

BAŞ BAŞA GÖRÜNTÜLENDİLER

22 yaşındaki Nevide Çiçek ile birlikte İstanbul Hisar Balıkçısı'nda baş başa yemek yerken görüntülendi. Kaya Çilingiroğlu ile sevgilisi ile arasında 38 yaş fark olduğu, kızı Zehra Çilingiroğlu'ndan da 4 yaş küçük olduğu öğrenildi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading