Yandex Metrica

Sitede Ara

Heyecanı başına iş açtı! Sınavdan saatler önce okula gelen öğrenci YKS sınavına giremedi!

Heyecanı başına iş açtı! Sınavdan saatler önce okula gelen öğrenci YKS sınavına giremedi!

Öğrencilerin Üniversite sınavı maratonu başladı. Bugün sabah saat 10.15'te itibaren lise son sınıf öğrencileri hayallerindeki üniversite ve bölümleri için sınava girmişti. İstanbul Beylikdüzü'nde ise sınava saatler öncesinde gelen bir öğrenci sınava giremedi. 

Yaşam

08.06.2024, 17:46

Türkiye genelinde 3 milyon 36 bin 945 üniversite adayı bugün saat 10.15'te Yüksesköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'nin ilk oturumuna girdi. Temel Yeterlilik Testi'ne giren adaylar sınava girecekleri okulun önünde saatler öncesinde yerini aldı.

Icardi'den boşanacağı kesinleşti! Wanda Nara tüm sessizliğini bozdu! Icardi'den boşanacağı kesinleşti! Wanda Nara tüm sessizliğini bozdu! Haberi Görüntüle

SINAVA SAATLER ÖNCE GELİP GEÇ KALDI

Sınav yerlerine aileleri ile gelen öğrenciler sınav heyecanıyla birlikte stresle beklemeye koyuldu. Ancak Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi'nde yer alan  Büyükşehir Yücel Akkaş Ortaokulu'nda sınava girecek olan bir öğrenci ise sınava girmeden 1 saat önce okulun önüne geldi ve beklemeye başladı. Ancak sınavın saat 10.15'te başlarken bir öğrenci okula 10.15'te girebileceğini düşünerek sınava giremedi. 

4 bin yıllık tapınak cinayeti: Hamile kadının kafasını taşla parçaladılar 4 bin yıllık tapınak cinayeti: Hamile kadının kafasını taşla parçaladılar Haberi Görüntüle

ÖĞRENCİ BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞADI

Sınav salonuna alınmayan öğrenci ise büyük bir üzüntü yaşarken, okulun önünde beklemesine rağmen sınava giremeyen öğrenciye ise bir belediye çalışanı ''çok üzülüyorum hepinize' diyerek açıklama yaptı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading