Yandex Metrica

Sitede Ara

Hafsanur Sancaktutan'dan estetikli oyunculara ağır eleştiri! Estetikli erkekleri yerden yere vurdu!

Hafsanur Sancaktutan'dan estetikli oyunculara ağır eleştiri! Estetikli erkekleri yerden yere vurdu!

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan geçtiğimiz günlerde Bebek'te bulunan bir mekanda görüntülendi. 23 yaşındaki ünlü oyuncu bir mekanda kahve içerken görüntülendi ve asın mensuplarının sorularını yanıtladı. Estetik yaptıran oyuncuları eleştirirken, 'Dünyayla Benim Aramda' dizisindeki cinsel içerikli sahnesi hakkında konuştu.

Yaşam

30.04.2024, 12:44

23 yaşındaki ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan, İstanbul Bebek'te görüntülendi. Ünlü oyuncu basın mensuplarıyla sohbet ederken, estetikle ilgili açıklamlarda bulundu.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin'den bomba itiraf! Babası ile arasında dekolte krizi çıktı! Ünlü şarkıcı Ece Seçkin'den bomba itiraf! Babası ile arasında dekolte... Haberi Görüntüle

''HERKES BİRBİRİN BENZİYOR''

Sancaktutan; "Oyuncu olduğum için o mimikler, anıları, yaşanmışlıkları temsil ediyor. Bunları yok etmek istemem. Genç yaşta estetik yapılmasını doğru bulmuyorum. Sosyal medyada güzel kız kavramı değişti. Herkes birbirine benziyor" dedi.

Aşklarına nazar değdi! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşkında şaşırtan gelişme! Aşklarına nazar değdi! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşkında... Haberi Görüntüle

MASTÜRBASYON SAHNESİNE GELEN TEPKİLERE CEVAP VERDİ

Ayrıca ünlü oyuncunun rol aldığı yeni dizisi 'Dünyayla Benim Aramda' adlı dizide Berlin karakterinde rol aldı.  Ünlü oyuncunun uzun süredir sosyal medya da konuşulan mastürbasyon sahnesine ilişkin ise; ''Bir yerde senaryoya hizmet ediliyorsa, gereksiz de bir şey değilse yapılır. Ana akıma böyle bir iş olsa çocuklarda izleyeceği için böyle bir sahneyi oynamak istemem.'' açıklamasını yaptı.

İbrahim Tatlıses'ten haber var! Ünlü sanatçı gözyaşları içinde ameliyat sürecini anlattı! İbrahim Tatlıses'ten haber var! Ünlü sanatçı gözyaşları içinde ameliyat sürecini... Haberi Görüntüle

'OYNAMAM GEREKEN SAHNEYİ OYNADI'

Sancaktutan oynanılması gereken bir sahneyi oynadığını belirterek; ''Dijital olunca işin gereği oynamam gereken sahneyi oynadım. Oyunculukla alakalı sınırım her zaman var. Hitap ettiği kitle çok önemli. Bu sahne gerçekten gerekli mi? Karakterin derinliğinde bir şey ifade ediyor mu? Hikâyeyi etkileyecek mi? Tabii ki ben de sınırsız bir oyuncu değilim" ifade etti. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading