Yandex Metrica

Sitede Ara

Hadise'den şaşırtan aşk itirafı! Maddi gücü olmayan erkeği istemedi: Neyine güvenip bana yaklaşıyorsun...

Hadise'den şaşırtan aşk itirafı! Maddi gücü olmayan erkeği istemedi: Neyine güvenip bana yaklaşıyorsun...

38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise, Kaan Ölker'in programında samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı Hadise, aşk ilişkilerine dair samimi açıklamalarda bulunarak maddi gücü olmayan erkekler hakkında, neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun' demesi şaşkınlık yarattı.

Yaşam

04.06.2024, 16:36

Türkiye'nin en başarılı kadın sanatçılarından olan Hadise Açıköz, son zamanlarda magazin dünyasında sıkça adından söz ettirmeyi başardı. Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise, Kaan Ölker'in ''Popcast'' programına konuk oldu.

Müzikseverler yasta! Grammy Ödüllü şarkıcı Adele'den hayranlarını üzen haber! Müzikseverler yasta! Grammy Ödüllü şarkıcı Adele'den hayranlarını üzen haber! Haberi Görüntüle

AŞK HAYATI HAKKIND KONUŞTU

38 yaşındak ünlü şarkıcı Hadise, katıldığı programda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. 

Aşk hayatına ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Hadise, kalbinin boş olduğunu belirten açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Hadise, ''Hayatımda uzun zamandır ilk kez kendimi çok iyi hissediyorum. Hayatımda da uzun zamandır yalnızım. Yani aşk çok sevdiğimi bir şey ama şu an hayatımda kimse yok'' dedi.

Kabak lifli sabunla para aklama: Dilan-Engin Polat çifti iddianamesinden bomba detaylar Kabak lifli sabunla para aklama: Dilan-Engin Polat çifti iddianamesinden bomba... Haberi Görüntüle

YENİDEN EVLENEBİLECEĞİNİ AÇIKLADI

Yeniden evlenmek istediğini söyleyen şarkıcı Hadise, ''Bana 'aşk kadını Hadise' diyorlar. Ben göz önünde bir insanım. İnanırım! 'Tekrar evlenir miyim?' Evet!, 'Tekrar boşanabilir misin?' ona da 'evet' cevabını verebilirim!" dedi.

Icardi'den boşanacağı kesinleşti! Wanda Nara tüm sessizliğini bozdu! Icardi'den boşanacağı kesinleşti! Wanda Nara tüm sessizliğini bozdu! Haberi Görüntüle

''MADDİ GÜCÜN YOKSA...''

Ayrıca erkeklerin maddi kazançları hakkında konuşan Hadise, ''İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Ama bir kez öderim. Erkek dürüst olacak, benim durumum yok şu an yarı yarıya yapalım dese ne güzel. Ama erkeğin maddi gücü önemli. Maddi gücü yoksa 'neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun' diye sorarım ben. ‘Kendine güvenen şöyle gelsin’ diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel'' dedi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

1

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading