Yandex Metrica

Gülse Birsel arabesk rapçileri yerden yere vurdu! 'Doktora gidin, problem sizde' diyerek eleştirdi!

Gülse Birsel  arabesk rapçileri yerden yere vurdu! 'Doktora gidin, problem sizde' diyerek eleştirdi!

Ünlü oyuncu ve senarist olan Gülse Birsel, son zamanlarda rapçilerin hayattan bıkmış rap sözlerini eleştirdi. Birsel, doktora gitmelerini ve hayatlarındaki problemlere odaklanmalarını tavsiye etti. 

Yaşam

17.06.2024, 14:31

Ünlü senarist ve oyuncu olan 53 yaşındaki Gülse Birsel, Candaş Tolga'nın dunduğu Az Önce Konuştuk programının konuğu oldu. Ünlü oyuncu rapçilerin ağır sözlerini eleştirerek, ''hayattan bu kadar yakınmalı mıyız?'' dedi.

Birsel, "Ben de dinliyordum fakat bazı temalar insanın kulağında kalıyor. Çok yetenekli çocuklar. Hepsine saygım, sevgim süper fakat bu kadar yakınmalı mıyız hayatta? Ne kadar kötü olabilir tam olarak hayatınız? Bu arada hayatınız çok kötü olabilir. İşsizlik olabilir, parasızlık olabilir... Sağlık sorunlarınızdan bu kadar şikayet edemezsiniz. Aslan gibi çocuklarsınız. Sürekli ağrı, sızıdan bahsedemezsiniz. Bakın sizde problem" ifade etti.

Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı ile tenis turnuvasına gitti! Şık tarzlarına binlerce beğeni yağdı! Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı ile tenis turnuvasına gitti! Şık... Haberi Görüntüle

''İSTANBUL SOĞUK DİYE ŞİKAYET EDİYORLAR''

Rapçilerin sağlık sorunlarına ilişkin yaptıkları şarkı sözlerine ise, "Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı, ayaklarım tutmuyor...' Bir şeyleri yanlış yaptıklarını düşünüyorum sağlıkla ilgili. Çok üşüyorlar. Ben çok üşürüm, benden daha çok üşüyorlar. İstanbul çok soğuk diye şikayet ediyorlar, İstanbul soğuk değil. Burası Oslo değil, Moskova deği. Burası ılıman, sıcak memleket. Gidin bir doktora ne vitamin eksikse baktırın. Sürekli şehirlerden soğuk diye şikayet var, e taşın aşkım. Birçok şikayet var. Sağlık sorunları çok var..."  ekledi.

Metin Akpınar'ın kızı bombayı patlattı! Duygu Nebioğlu'ndan ağır sözler: Bedelini ödeyecek... Metin Akpınar'ın kızı bombayı patlattı! Duygu Nebioğlu'ndan ağır sözler: Bedelini... Haberi Görüntüle

SÖZLERDEKİ ÖLÜM PLANINI ELEŞTİRDİ

Rapçilerin sürekli ölüm planı yaptığından bahseden Birsel,  "Bir de sürekli ölüm planı var. 'Mezar planı, Azrail başımda, ölüm ensem...' Bu tarz şarkıları 80-90 yaşındakiler yapsaydı çok paylaşırdım o duyguları. Ama bunlar aslan gibi çocuklar, bir dönüp hayatlarına bakmaları lazım belki" dedi.

Uzay Baronu Jeff Bezos milyonluk yatıyla Bodrum'da! Restorana ödediği hesap dudak uçuklattı! Uzay Baronu Jeff Bezos milyonluk yatıyla Bodrum'da! Restorana ödediği hesap... Haberi Görüntüle

''SORUN ÇÖZMEK İSTEMİYORLAR''

Gülse Birsel, rapçilerin sorunlarını çözmek istemediğini belirterek, "Bazı sorunların çözümü çok da kolay gibi geliyor ama belki de çözmek istemiyorlar. Çünkü bir sanat dönüşüyor, acılarımızı sanata döküyoruz hepimiz. Arabesk olur, komedi olur... Belki de çözmek istemiyorlardır" ifade etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading