Yandex Metrica

Sitede Ara

Filistin'in en büyük destekçileri oldular! Gigi Hadid ve Bella Hadid Gazze için servet bağışladı!

Filistin'in en büyük destekçileri oldular! Gigi Hadid ve Bella Hadid Gazze için servet bağışladı!

Tüm dünyaya güzellikleri ve podyumdaki yürüyüşlerle nam salmış, Filistin asıllı Bella Hadid ve Gigi Hadid, 7 Ekim 2023 yılından bu yana devam eden İsrail'in Gazze'ye uyguadığı zulme sessiz kalmayarak protestolara devam etmişti. Ünlü mankenler bu kez de Gazze için 1 milyon dolar bağışladıkları öğrenildi. 

Yaşam

03.06.2024, 12:13

Filistin asıllı ünlü manken kardeşler Gigi Hadid ve Bella Hadid, İsrail'in Gazze'ye yönelik katliamlarına  ilişkin her fırsatta protestolarını sürdürmüş, kariyerlerinde de Gazze'yi desteklemelerinden dolayı engellerle karşılaşmışlardı. Mankenlik kariyerini bırakan Bella Hadid ise, 'Kariyerim bitse bile Filistin'i desteklemekten asla vazgeçmeyeceğim.' demişti. 

Survivor Nagihan Karadere pes dedirtti! 10 kilo veren ünlü yarışmacının değişimi gündem oldu! Survivor Nagihan Karadere pes dedirtti! 10 kilo veren ünlü yarışmacının... Haberi Görüntüle

CANNES SOKAKLARINDA FİLİSTİN'İ DESTEKLEDİ

Cannes Film Festivali'nde ünlü manken Filistin'in simgelerinden olan kefiyeli elbisesiyle Cannes sokaklarında yürümesi dikkatlerden kaçmamıştı. 

Acun Ilıcalı'dan şaşırtan paylaşım! Kızı, torunu ve sevgilisiyle verdiği pozlara yorum yağdı! Acun Ilıcalı'dan şaşırtan paylaşım! Kızı, torunu ve sevgilisiyle verdiği pozlara... Haberi Görüntüle

HADİD KARDEŞLERDEN MİLYONLUK DESTEK

Ünlü İngiliz kanali BBC'nin haberine göre, Bella Hadid ve Gigi Hadid kardeşlerin Filistin'de yaşanan katliamlara ilişkin yeni bir karar aldıklarını ve bölgedeki yardım ve insanı çabalara yönelik kurulan dört kuruluşa toplamda 1 mlyon dolar bağışladıkları öğrenildi. 

Filistin'e yapılan bağışla bölgedeki tıbbi yardım, gıda, aile destek ve psikolojik hizmetler gibi temel yardımlar karşılanacak. 

HEAL Adlı Filistin'deki çocukları korumaya yönelik yardım kuruluşu, sosyal meday üzerinden, "Filistin'i iyileştirmek için cömertçe bağış yapan Bella Hadid ile Gigi Hadid'e, Gazze'ye verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz" dedi.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading