Yandex Metrica

Sitede Ara

Evlenmeleri beklenirken ayrılmışlardı! Cemre Baysal-Aytaç Şaşmaz çifti barıştı mı?

Evlenmeleri beklenirken ayrılmışlardı! Cemre Baysal-Aytaç Şaşmaz çifti barıştı mı?

Oynadığı bir çok dizi ve filmlerde başarılı performans gösteren ünlü oyuncu Cemre Baysal ve eski sevgilisi Aytaç Şaşmaz'dan evlilik haberi beklenirken, çift ani bir karar ile yolları ayırmıştı. Geçtiğimiz gün Baysal, ilişkileri hakkında açıklama yaptı.

Yaşam

10.07.2024, 17:46

Sol Yanım, Sakla Beni, Yeşil Deniz, Ramo gibi dizilerde rol alan Türkiye'nin sevilen oyuncularından olan 25 yaşındaki Cemre Baysal, ünlü oyuncu Aytaç Şaşmaz ile aşk yaşamış ancak çiftin uzun süren ilişkileri aniden ayrılıkla son bulmuştu.

İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı helallik istedi! İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı... Haberi Görüntüle

EVLİLİK BEKLERKEN AYRILIK HABERİ GELMİŞTİ

Söz dizisinde büyük ses getiren 25 yaşındaki Aytaç Şaşmaz ile 'Baht Oyunları' dizinde rol alan ve aşkları gerçeğe dönüşen ikilinin aileleri ile tanıştığı hatta evlilik yolunda adım atmaları bekleniyordu. 

2022 yılı Aralık ayında yolları ayıran çiftten Aytaç Şaşmaz ayrılıklarına, "Kimseye kırgın değilim. Benim için çok değerli. Her şey çok güzeldi. İyi ki vardı" açıklamasında bulunmuştu. 

İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! Haberi Görüntüle

BARIŞMA İDDİALARINA CEMRE BAYSAL'DAN YANIT

Geçtiğimiz günlerde Magazin Jokeri'ni kamerlarına yanıyan Cemre Baysal, “Ben çok mutluyum. Hayatımda her şey yolunda gidiyor. İşim, ailem, arkadaş çevrem, bunu bilsinler mutlu olsunlar yeter” dedi. 

Barışma yok yani diyen muhabirlere ise ünlü oyuncu gülümseyerek 'Teşekkürler' dedi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading