Yandex Metrica

Entübe edildiği iddia edilmişti! Yeşilçam'ın yıldızı Kadir İnanır'dan haber var!

Entübe edildiği iddia edilmişti! Yeşilçam'ın yıldızı Kadir İnanır'dan haber var!

Yeşilçam'ın ünlü yıldızlarındn olan 75 yaşındaki başarılı oyuncu Kadir İnanır'ın entübe edildiği ve sağlık durumunun kötüye gittiği iddia edilmişti. Ünlü sanatçının arkadaşı Jülide Kural ise açıklama yaparak 'Entübelik bir durumu yok' dedi.

Yaşam

10.07.2024, 14:24

Tatar Ramazan, Dila Hanım, Devlerin Aşkı, Selvi Boylum Al Yazmalım adlı filmleriyle büyük başaarı yakalayan tüm Türkiye'nin severek izlediği yapımlarda yer alan 75 yaşındaki Kadir İnanır Mart ayından bu yana yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelmişti. 

Magazin dünyasında bomba patladı! Demet Akalın ve Seren Serengil arasında kaos: Başkası olma kendin ol... Magazin dünyasında bomba patladı! Demet Akalın ve Seren Serengil arasında... Haberi Görüntüle

YENİDEN RAHATSIZLANDI

Ünlü oyuncu İnanır'ın 3. kez beynine pıhtı atması sonucunda hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Hastalığı devam ederken kısa bir süre önce fizik tedavisine başlanan ünlü oyuncu hakkında yine rahatsızlandığı haberi gelmişti. 

İbrahim Erkal'ın ölüm anını gözyaşlarıyla anlattı! Filiz Erkal: Beni en çok üzen kimsesiz kalışıydı... İbrahim Erkal'ın ölüm anını gözyaşlarıyla anlattı! Filiz Erkal: Beni en... Haberi Görüntüle

ENTÜBE EDİLDİĞİ İDDİALARINA YANIT GELDİ

İnanır'ın akciğer enfeksiyonu geçirdiği Yeditepe Koşuyolu Hastanesi'nde yoğun bakıma alındığı ve entübe edildiği öne sürülmüştü. Ünlü oyuncu İnanır'ın 25 yıllık hayat arkdaşı Jülide Kural ise o iddialara cevap verdi. Kural, fizik tedavinin devam ettiği ancak entübelik bir durumun olmadığını belirterek, “Fizik tedavi merkezinde tedavimiz devam ediyordu ancak akciğerinde görülen hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden hastaneye döndük. Bu süreçte asla eve gitmedi. Bir hastaneden diğer fizik tedavi hastanesine geçiş yapmıştık. Yoğun bakımda 3. gündeyiz ama tedbir amaçlı. Çok uzun süre hastanede olması sebebiyle doktorları titiz davranıyor. Büyük bir rahatsızlık değil, entübelik de bir durum yok.” dedi.

Aynı dizileri tekrar tekrar izliyor musunuz? İşte nedeni Aynı dizileri tekrar tekrar izliyor musunuz? İşte nedeni Haberi Görüntüle

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kadir İnanır'ın durumunun gayet iyi olduğu gündemi hastaneden yakından takip ettiğini belirten Jülide Kural,  “Kadir İnanır hayata daha çabuk karışmak isteyen, güçlü bir karakter. Bu tür süreçler çok kolay değil. Toparlanmasının uzun süreceğini de biliyorduk. Saygılı, sabırlı ve özenli olmak gerekiyor. Çıkan iddialar ise Kadir İnanır’ı çok üzüyor. Kadir bey, gündeme dair tüm haberleri yakından takip ediyor. Suriye görüşmelerini, mültecilerin durumunu, milli maçları konuşuyoruz.” dedi.

İyi günde kötü günde diyen Kural, “Her gün 8-10 saat yanındayım. İyi günde kötü günde diye yola çıkarsınız ve hep yanında olursunuz. Çünkü hayat bunu gerektirir.” dedi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading