Yandex Metrica

Sitede Ara

Emsal niteliğinde: Oyuncu Deniz Uğur eski eşi Reha Muhtar'ın velayet davasına şaşırtan karar!

Emsal niteliğinde: Oyuncu Deniz Uğur eski eşi Reha Muhtar'ın velayet davasına şaşırtan karar!

Oyuncu Deniz Uğur ile Reha Muhtar'ın velayet davasında mahkeme çok konuşulacak karara imza attı. Oyuncu Deniz Uğur ile ikiz çocuklarının babası Reha Muhtar arasındaki nafaka davasında karar çıktı. Mahkeme, Deniz Uğur'un, velayeti Reha Muhtar'da bulunan oğulları Poyraz için nafaka ödemesine karar verdi.  

Yaşam

06.06.2024, 15:22

Oyuncu Deniz Uğur ile gazeteci Reha Muhtar 2010 yılında boşandı. Çiftin bu evlilikten iki çocuğu İki ünlü isim, boşanma sonrası Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdiği ikizleri için velayet savaşına girdi.

Deniz Uğur, 15 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla eski eşine velayet davası açtı. Mahkeme kızları Mina'nın velayetini Deniz Uğur'a, oğulları Poyraz'ı ise Reha Muhtar'da kalmasına karar verdi. 

Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi! O sözleriyle ortalığı karıştırdı! Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi!... Haberi Görüntüle

REHA MUHTAR NAFAKA İSTEDİ 

Uğur ile Muhtar arasında uzun süredir devam eden davada yeni bir gelişme meydana geldi. Reha Muhtar, 15 yaşındaki oğlu Poyraz için Deniz Uğur'a iştirak nafakası davası açmıştı.

Metin Akpınar'ın kızı bombayı patlattı! Duygu Nebioğlu'ndan ağır sözler: Bedelini ödeyecek... Metin Akpınar'ın kızı bombayı patlattı! Duygu Nebioğlu'ndan ağır sözler: Bedelini... Haberi Görüntüle

DENİZ UĞUR NAFAKA ÖDEYECEK

İstanbul Aile Mahkemesi, tarafların yapmış oldukları savunmaların ardından kararını bildirdi. Hâkim, Deniz Uğur'un çocukları Poyraz için Reha Muhtar'a aylık 7 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine hükmetti.

Konsere dakikalar kala sahneyi terk etti! Merve Özbey'e hayranlarından tepki yağdı! Konsere dakikalar kala sahneyi terk etti! Merve Özbey'e hayranlarından tepki... Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

Deniz Uğur karardan memnun! "Reha Muhtar Adli Tıp uzmanlarını 90'ların TV seyircisi gibi kandıramaz "Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasında devam eden ikiz çocukları Mina Ve Poyraz'ın velayet davasında mahkemeden dikkat çeken bir karar çıkmıştı. Deniz Uğur karardan oldukça memnun.

Günaydın dün Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasındaki velayet davasında yaşanan yeni bir gelişmeyi manşetten yayımladı. Haberde; mahkemenin çocukları korumak adına önemli bir adım attığı, tarafları Adli Tıp Kurumu'na sevk ederek, ebeveynlik görevlerini yerine getirmelerine engel teşkil eden bir durum olup olmadığına dair rapor istediklerine yer verildi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading