Yandex Metrica

Sitede Ara

Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab evlendi! Ünlü sosyetik güzelle gizlice nikah kıydı!

Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab evlendi! Ünlü sosyetik güzelle gizlice nikah kıydı!

İranlı ünlü iş adamı Reza Zarrab 11 yıllık eşi Ebru Gündeş ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Zarrab'ın şimdilerde ise Bursalı sosyetik güzel Dilara Altıntop ile Miami'de dünyaevine girdiği öğrenildi. 

Yaşam

18.06.2024, 10:59

Türkiye'de bir döneme damgasını vurmuş Türkiye'nin sevilen ünlü arabesk şarkıcılarından olan Ebru Gündeş, 11 yıllık İranlı eşi Reza Zarrab ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. 

Sevenlerinden helallik istemişti! Yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses'ten ilk fotoğraf geldi! Sevenlerinden helallik istemişti! Yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses'ten ilk fotoğraf... Haberi Görüntüle

MİAMİ'DE DÜNYAEVİNE GİRDİ

2016 yılında banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlarıyla ABD'de tutuklanan ve sonrasında serbest bırakılan Zarrab'ın Bursalı sosyete Dilara Altıntop ile dünyaevine girdiği öğrenildi. 

Isırgan otu tarımda nasıl kullanılır? Isırgan otlu gübre suyu nasıl yapılır? Isırgan otu tarımda nasıl kullanılır? Isırgan otlu gübre suyu nasıl... Haberi Görüntüle

NİKAHTAN KARELER PAYLAŞTI

Zarrab ve Altıntop'un Miami'de evlendiği iddiaları sonrasında magazin dünyasına büyük yankı uyandırdı. Çiftin nikahlarından çekilen fotoğraflarda basına yansıdı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading