Yandex Metrica

Duyanlar kulaklarına inanamadı! Bircan Bali'den gündemi sarsan Dilan Polat iddiası!

Söylemezsem Olmaz programından ayrılan ancak sonrasında yeniden dönüş yapan ünlü sunucu Bircan Bali, Dilan Polat'ın 2 aydır cezaevinde olmadığı gözlerden uzak bir evde yaşadığını iddia etti. Canlı yayındaki açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşen Bali detayları bir bir anlattı.

Yaşam

05.06.2024, 17:40

Beyaz TV ekranlarının sevilen programlarından olan Arto ve Hande Sarıoğlu'nun sunduğu magazin programından ayrılan Yağmur Çevik'in yerine Bircan Bali geri döndü. 

Ünlü sunucu Bircan Bali gündemdeki magazin olaylarını yorumlayarak magazinseverlere sanat camiasındaki gelişmeleri aktardı. 

Ancak ünlü sunucu Bali, Kasım ayında kara para aklama suçlarından tutuklanarak Marmara Cezaevine gönderilen Dilan Polat hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seren Serengil baba kız arasına girdi! Dilan Çıtak ve İbrahim Tatlıses polemiğine dahil oldu! Seren Serengil baba kız arasına girdi! Dilan Çıtak ve İbrahim... Haberi Görüntüle

BAKIRKÖY'E SEVK EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde intihar girişiminde bulunan Dilan Polat'ın, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Adli Psikiyatri bölümü servisinde kaldığı sonrasında ise mahkemenin 3 ay tedavi için Bakırköy'de kalmasına karar vermişti. 

Dilan Polat o kararı kabul etmeyerek avukatları aracılığıyla dilekçe verdiği öğrenilmişti. 

Arda Güler sevgilisiyle rakip oldu! Bodrum tatilinde sevgilisiyle görüntülendi! Arda Güler sevgilisiyle rakip oldu! Bodrum tatilinde sevgilisiyle görüntülendi! Haberi Görüntüle

BİRCAN BALİ'DEN ŞOKE EDEN AÇIKLAMA

Ancak Beyaz TV'nin Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Bircan Bali, ortaya büyük bir iddia attı. Bali, Dilan Polat hakkında, "Dilan Polat'ın şu anda hapishanede mi yoksa hastanede mi olduğuna dair büyük bir iddia ortaya koyacağım. Bir tanığın ifadelerine dayanarak söylüyorum; iddiaya göre, Polat son 2 aydır serbest bırakılmış, kendi evi dışında bir yerde çocuklarıyla vakit geçiriyor ve basından uzak olan arkadaşlarıyla birlikte saatler geçiriyormuş" dedi.

Ünlü şarkıcı Bengü boşanıyor mu? Gözyaşlarını tutamayan ünlü şarkıcıdan yanıt gecikmedi! Ünlü şarkıcı Bengü boşanıyor mu? Gözyaşlarını tutamayan ünlü şarkıcıdan yanıt... Haberi Görüntüle

''BÖYLE BİR TEDAVİ BULUNMAMAKTA''

Dilan Polat'ın bir fotoğrafının yayınlanacağını belirterek, "Yakın zamanda Dilan'ın Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları'ndan çekilmiş bir fotoğrafın ortaya çıkacağını ve bu fotoğrafın bilinçsizce çekilmiş gibi gösterileceğini iddia ediyorum. Ancak gerçekte böyle bir tedavi yöntemi bulunmamaktadır" dedi.

Simge Sağın konserinde hayranlarıyla dertleşti! Bekarlık açıklamasıyla herkesi şaşırttı! Simge Sağın konserinde hayranlarıyla dertleşti! Bekarlık açıklamasıyla herkesi şaşırttı! Haberi Görüntüle

POLAT'IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Dilan Polat'ın aile avukatı ise Bircan Bali'nin açıklamaları sonrasında,  "Bu iddia sadece devlet tarafından değil, benden önce açıklanan herkes tarafından yalanlanacak bir iddiadır. Bu iddiayı temellendirmek için hangi kanıtlara dayandığınızı merak ediyorum. Bu suçlama, Türkiye Adalet Bakanlığı'nı hedef alan ciddi bir iddiadır" diyerek açıklamada bulundu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading