Yandex Metrica

Sitede Ara

Dilsiz rapçi MC Baba'nın çıkardığı şarkı tüm dünyada viral oldu! Klibi milyonlarca kez izlendi!

Dilsiz rapçi MC Baba'nın çıkardığı şarkı tüm dünyada viral oldu! Klibi milyonlarca kez izlendi!

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde Afrika'da çıkan ilk dilsiz rapçinin müzik videosu viral oldu. MC Baba lakaplı ünlü rapçinin şarkı söylemeden şarkı söylemsi milyonlarca kişi tarafından tıklandı.   

Yaşam

06.06.2024, 12:33

Genç nesilin en çok tercih ettiği müzik türleri arasında yerini alan Rap müzik tüm dünyada müzik piyasasında en çok tercih edilen türler arasında yerini aldı.

İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı helallik istedi! İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı... Haberi Görüntüle

İLK DİLSİZ RAPÇİ OLDU

Afrika kıtasında yer alan Demokratik Kongo Cumhuriyet'inde MC Baba isimli sağır ve dilsiz genç, ilk rap parçasını çıkardı. Ünlü rapçi ''Oko Lela Epa Ya Nani'' adlı parçasında hiçbir şey söylemeden rap yaptı.

2023 yılında solo olarak devam eden ünlü rapçi geçtiğimiz hafta uluslararası ilk şarkısını çıkardı. 

Acun Ilıcalı'nın 17 yaşındaki kızı değişimiyle gündem oldu! 'Bu yaşta ne silikonu' yorumlarıyla tepki topaldı! Acun Ilıcalı'nın 17 yaşındaki kızı değişimiyle gündem oldu! 'Bu yaşta... Haberi Görüntüle

ULUSLARARASI ÜNE KAVUŞTU

MC Babab 'Kimin İçin Ağlayacaksın' adlı 'Oko Lela Epa Ya Nani' parçası müzik piyasasında büyük ses getirdi. Anlamsız seslerle söylediği şarkısına ise sosyal medya da ilgi yoğundu. 

İşte Rapçi MC Baba'nın viral olan rap şarkısı

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading