Yandex Metrica

Dilan Polat nerede? Bircan Bali cezaevinde olmadığını söyledi! Savcılık harekete geçti!

Dilan Polat nerede? Bircan Bali cezaevinde olmadığını söyledi! Savcılık harekete geçti!

Kasım 2023 yılında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından cezaevinde tutukluluğu devam eden ünlü sosyal medya fenomeni Dilan Polat hakkında sunucu Bircan Bali cezaevinde olmadığına yönelik iddialar atmıştı. O iddialar sonrasında ise savcılık harekete geçerek soruşturma başlattı. 

Yaşam

06.06.2024, 11:10

Kasım 2023 yılında hakkında kara para aklama ve vergi kaçırma suçundan ünlü sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında soruşturma başlatmış Marmara Cezaevi'nde tutukluluk halleri devam etmekteydi. 

Ünlü spikere evlilik teklif etmişti! Oyuncu Feyyaz Şerifoğlu 'hayal ettiğim gibi olmadı' diyerek şaşırtan açıklamalarda bulundu! Ünlü spikere evlilik teklif etmişti! Oyuncu Feyyaz Şerifoğlu 'hayal ettiğim... Haberi Görüntüle

BİRCAN BALİ'NİN İDDİALARINA SORUŞTURMA

Ancak Beyaz TV'nin sunucusu Bircan Bali ise Dilan Polat'ın 2 aydı cezaevinde olmadığını belriterek, "Dilan Polat'ın şu anda hapishanede mi yoksa hastanede mi olduğuna dair büyük bir iddia ortaya koyacağım. Bir tanığın ifadelerine dayanarak söylüyorum; iddiaya göre, Polat son 2 aydır serbest bırakılmış, kendi evi dışında bir yerde çocuklarıyla vakit geçiriyor ve basından uzak olan arkadaşlarıyla birlikte saatler geçiriyormuş" demişti.

Seren Serengil baba kız arasına girdi! Dilan Çıtak ve İbrahim Tatlıses polemiğine dahil oldu! Seren Serengil baba kız arasına girdi! Dilan Çıtak ve İbrahim... Haberi Görüntüle

SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ

Bali'nin o sözleri sonrasında İstanbul Andaolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Dilan Polat'a yönelik o iddialar hakkında harekete geçti. 

Başsavcılık Bali'nin iddialarına karşı ''halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma'' suçundan soruşturma başlattığı öğrenildi. 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading