Yandex Metrica

Sitede Ara

Dilan Polat davasında beklenmedik tahliye: Sıla Doğu kardeşi Dilan'ın adını haykırarak ağladı!

Dilan Polat davasında dün akşam şaşırtan bir gelişme meydana geldi. Dilan Polat'ın kız kardeşi Sıla Doğu ve erkek kardeşi Can Doğu çıkarıldıkları mahkeme tarafından tahliye edildi. Sıla Doğu tahliye sonrası ablasının ismini haykırdı. 

Yaşam

14.06.2024, 10:36

4 Kasım'dan bu yana kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla cezaevinde olan Dilan ve Engin Polat davasında Dilan Polat'ın iki kardeşi de tahliye edildi. 

4 Sulh Ceza Hakimliği Dilan Polat ve Engin Polat da dahil olmak üzere, Engin Polat'ın babası Sezgin Polat, amcası Ahmet Gün ve kardeşi Alper Kürşat Polat’ın tutukluluğuna devam kararı verirken Dilan Polat'ın kardeşlerinin tutuksuz yargılanmalarına karar verilmesiyle birlikte tahliye edildiler. 

Başka davadan tutukluluğu olmayan Sıla Doğu ve Can Doğu'nun cezaevinden tahliye edileceği bilgisi verildi. Sıla Doğu'nun avukatından da paylaşım gecikmedi.

Dizi aşkı gerçek oldu! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu'ya ilan-ı aşk etti: Seni şuursuzca seviyorum Dizi aşkı gerçek oldu! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu'ya ilan-ı aşk... Haberi Görüntüle

"DİLAN" DİYE HAYKIRDI 

Sıla Doğu bu sabah cezaevinden tahliye olması ardından kendisini aile üyeleri karşıladı. Sıla Doğu, cezaevi önünde "Dilan" diye bağırarak hüngür hüngür ağlamaya başladı.

Denizde aşk başka! Zeynep Bastık sevgilisi Serkay Tütüncü'yle teknede aşka geldi! Denizde aşk başka! Zeynep Bastık sevgilisi Serkay Tütüncü'yle teknede aşka... Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

İstanbul merkezli 6 ilde 1 Kasım 2023'te ve devamında düzenlenen operasyonlarda, Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 24 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Dizi aşkı gerçek oldu! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu'ya ilan-ı aşk etti: Seni şuursuzca seviyorum Dizi aşkı gerçek oldu! Ünlü oyuncu Ahu Yağtu'ya ilan-ı aşk... Haberi Görüntüle

200 MİLYON LİRA PARA GİRİŞİ TESPİT EDİLDİ 

Soruşturma kapsamında daha önce şirketlerinde yapılan aramalarda dijital materyal ve defterlere el konulan Polat çiftinin de yer aldığı şüphelilerle ilgili MASAK tarafından ön inceleme raporu hazırlanmış, raporda tasfiye halindeki 3 firmadan aile bireylerine ait şirketlere sözde ticaret karşılığında sahte fatura kesilmesi yöntemiyle 200 milyon lira para girişi olduğu belirlenmişti.

Şarkıcılıktan oyunculuğa! Hadise'nin dizisinden ilk kareler geldi! Sosyal medya çalkalandı! Şarkıcılıktan oyunculuğa! Hadise'nin dizisinden ilk kareler geldi! Sosyal medya çalkalandı! Haberi Görüntüle

43 ADRESE EŞ ZAMANLI OPERASYON YAPILDI 

Paranın yine aile bireylerine ait şirketler arasında transfer edildiği, son aşamada ise Engin Polat'ın sahibi olduğu Milda Gayrimenkul isimli firmada toplanarak gayrimenkul ve çok sayıda araç alındığının tespitinin ardından İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şüphelilerin kimliklerini belirlemiş, İstanbul merkezli Ankara, Yalova, Ordu, Kırklareli ve Manisa'da 43 adrese eş zamanlı operasyon düzenlemişti.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

1

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading