Yandex Metrica

Sitede Ara

Dilan Polat davasında başsavcılıktan itiraz! Ceza Mahkemesi'nin gönderdiği iddianame kabul edilmedi!

Dilan Polat davasında başsavcılıktan itiraz! Ceza Mahkemesi'nin gönderdiği iddianame kabul edilmedi!

Ünlü sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat eşi Engin Polat ile birlikte haklarında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarına ilişkin iddianameyi Anadolu 2. Asliye Ceza Mahkemesi, davanın ağır ceza mahkmesine açılması gerektiğini bilirerek dosyayı geri göndermişti. Ancak o dosyanın gönderilmesine başsavcılık itiraz etti. 

Yaşam

10.07.2024, 14:23

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen ünlü sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi engin polat hakkında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından 5 Kasım 2023 gününden bu yana Marmara Cezaevi'nde kalmaya devam ediyorlar.

Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur'a saldırmışlardı! Olay gecesine ait şaşırtan görüntüler ortaya çıktı! Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur'a saldırmışlardı! Olay gecesine ait... Haberi Görüntüle

POLAT DOSYASINDA YENİ GELİŞME

Çiftin kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarıyla Anadolu 2. Asliye Ceza Mahkmesi'nde görülen davasında geçtiğimiz gün dosyanın ağır ceza mahkemesinde incelenmesini talep etmişti. 

Dubai Prensesi Şeyha Mahra, sosyal medya hesabından kocasını boşadı! O hamlesiyle tüm ülkeyi ayağa kaldırdı! Dubai Prensesi Şeyha Mahra, sosyal medya hesabından kocasını boşadı! O... Haberi Görüntüle

BAŞSAVCILIKTAN KARARA İTİRAZ

İstanbul Anadou Cumhuriyet Başsavcılığı Dilan Polat, Engin Polat, Can ve Sıla Doğu'nun da aralarında bulunduğu 16 şüpheli hakkında yürütülen soruşturmada Anadolu Cumhuriyet Başvacılığı dosyaya ilişkin verilen karara itiraz etti.

Başsavcılık ise itiraz nedeni olarak görevli mahkemenin cezaye göre belirlenebilir olduğu, arttırım maddesinin mahkemenin görevini belirlemede esas olmadığı vurgulandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading