Yandex Metrica

Deniz Uğur'dan eski eşi Reha Muhtar için ağza alınmayacak sözler: Adam mısın?

Deniz Uğur'dan eski eşi Reha Muhtar için ağza alınmayacak sözler: Adam mısın?

Oyuncu Deniz Uğur ile Reha Muhtar'ın velayet davasında mahkeme çok konuşulacak karara imza attı. Oyuncu Deniz Uğur ile ikiz çocuklarının babası Reha Muhtar arasındaki nafaka davasında karar çıktı. Mahkeme, Deniz Uğur'un, velayeti Reha Muhtar'da bulunan oğulları Poyraz için nafaka ödemesine karar verdi. Mahkemenin vermiş olduğu bu kararın ardından sosyal medyadan paylaşım yapan Deniz Uğur eski eşi Reha Muhtar'ı topa tuttu. 

Yaşam

07.06.2024, 16:50

Oyuncu Deniz Uğur ile gazeteci Reha Muhtar 2010 yılında boşandı. Çiftin bu evlilikten iki çocuğu İki ünlü isim, boşanma sonrası Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdiği ikizleri için velayet savaşına girdi.

Deniz Uğur, 15 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla eski eşine velayet davası açtı. Mahkeme kızları Mina'nın velayetini Deniz Uğur'a, oğulları Poyraz'ı ise Reha Muhtar'da kalmasına karar verdi. 

Mert Demir'in annesi oğlunun ilişkisini yorumladı! Serenay Sarıkaya hakkında söyledikleri gündeme damgasını vurdu! Mert Demir'in annesi oğlunun ilişkisini yorumladı! Serenay Sarıkaya hakkında söyledikleri... Haberi Görüntüle

DENİZ UĞUR NAFAKA ÖDEYECEK

İstanbul Aile Mahkemesi, tarafların yapmış oldukları savunmaların ardından kararını bildirdi. Hâkim, Deniz Uğur'un çocukları Poyraz için Reha Muhtar'a aylık 7 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine hükmetti. Gündeme bomba gibi düşen bu haberden sonra Deniz Uğur'dan ilk açıklama geldi.

21 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu... 21 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak,... Haberi Görüntüle

"GURURLA ÖDEYECEĞİM"

X hesabından bir paylaşım yapan Uğur, nafakasını gururla ve aksatmadan ödeyeceğini açıkladı.

Prens'te olsan aylık alacaksın! Galler Dükü Prens William'ın aldığı maaş dudak uçuklattı! Prens'te olsan aylık alacaksın! Galler Dükü Prens William'ın aldığı maaş... Haberi Görüntüle

"ADAMLIK BUNU GEREKTİRİR"

Uğur paylaşımında, "Nafakanı aksatmadan, gururla ödeyeceğim Reha Muhtar çünkü adamlık bunu gerektirir. Görüldüğü üzere adam olmanın cinsiyetle ilgisi yoktur." ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin'den bomba itiraf! Babası ile arasında dekolte krizi çıktı! Ünlü şarkıcı Ece Seçkin'den bomba itiraf! Babası ile arasında dekolte... Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

Deniz Uğur karardan memnun! "Reha Muhtar Adli Tıp uzmanlarını 90'ların TV seyircisi gibi kandıramaz "Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasında devam eden ikiz çocukları Mina Ve Poyraz'ın velayet davasında mahkemeden dikkat çeken bir karar çıkmıştı. Deniz Uğur karardan oldukça memnun.

Günaydın dün Deniz Uğur ile Reha Muhtar arasındaki velayet davasında yaşanan yeni bir gelişmeyi manşetten yayımladı. Haberde; mahkemenin çocukları korumak adına önemli bir adım attığı, tarafları Adli Tıp Kurumu'na sevk ederek, ebeveynlik görevlerini yerine getirmelerine engel teşkil eden bir durum olup olmadığına dair rapor istediklerine yer verildi.

 

Habere Tepki Ver

3

0

0

0

0

0

1

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading