Yandex Metrica

Deniz Akkaya kızıyla ilgili ifşalarına yenisini ekledi: Kızının odasında bulduğuyla şoke oldu!

Deniz Akkaya kızıyla ilgili ifşalarına yenisini ekledi: Kızının odasında bulduğuyla şoke oldu!

Ünlü manken Deniz Akkaya 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin'den şiddet gördüğünü sonrasında bir buçuk saatten fazla balkonda kilitli kaldığını açıkladığı video gündemi sarsmıştı. Aile Bakanlığı Akkaya'nın kızını koruma altına alırken kızı annesi Akkaya'dan şiddet dördüğünü açıklamıştı. Deniz Akkaya, olay tam durulmuşken kızıyla ilgili ifşalarına bir yenisini daha ekleyerek odasında kızına ait olan ikinci bir telefon bulduğunu sosyal medyadan duyurdu. 

Yaşam

13.06.2024, 12:29

46 yaşındaki ünlü manken Deniz Akkaya sosyal medya hesabından 2010 yılında evlendiği iş insanı Efe Önbilgin'den olma 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin'den şiddet gördüğünü açıklamıştı. Akkaya kızı tarafından önce darp edilip sonrasında balkonda 1.5 saat kilitli bırakıldığını, açıklayarak, "Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.'' demişti. Kızıyla ilgili olaylar çözülmeye başladı derken ünlü manken kızına ait ikinci bir telefon bulduğunu açıkladı. 

Boşanma iddiaları ortalığı karıştırmıştı! Volkan-Zeynep Demirel çiftinden müjdeli haber geldi! Boşanma iddiaları ortalığı karıştırmıştı! Volkan-Zeynep Demirel çiftinden müjdeli haber geldi! Haberi Görüntüle

KIZININ İFADELERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Akkaya'nın o açıklamaları sonrasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı devreye girerek, Ayşe Önbilgin'in koruma altına aldığına yönelik haberlere Akkaya, ''Ben gönderdim çocuk esirgemeye, burnu sürtsün diye.'' demişti. 

Akkaya'nın 16 yaşındaki kızı verdiği ifade de ise, annesi tarafından şiddet gördüğünü belirterek ''Bana termos fırlattı ve çenemden yaralandım. Telefonumu aldı ve babam ile olan yazışmalarımı gördü. Babamla tatil planımı yaptığım için daha çok sinirlendi. Yere yatırarak boğazımı sıktı ve başımı tekmeledi.”  demişti.

Simge Sağın'ın imalı paylaşımı ortalığı karıştırdı!  Ünlü şarkıcı Wanda Nara ile ayrılan İcardi'ye gönderme mi yaptı? Simge Sağın'ın imalı paylaşımı ortalığı karıştırdı! Ünlü şarkıcı Wanda Nara... Haberi Görüntüle

AKKAYA'DAN İKİNCİ İFŞA 

Deniz Akkaya, Twitter (X) hesabından kızının odasını hayatında ilk kez kontrol ettiğini belirterek bu sefer de kızına ait ikinci bir telefon bulduğunu herkese ifşa etti.  Akkaya, "Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın … bütün güvenimi yerle bir… Yepyeni bir iPhone… Yine kilitli ama kendi ismi yazıyor. Allah’ım sen aklıma mukayyet ol" dedi. Ünlü mankenin kızını ifşaladığı açıklamalara bir yenisini eklemesiyle beraber olay yine ve yeniden sosyal medyanın gündemine oturdu tabii. Buyurun, kimler ne demiş beraber bakalım!

Seren Serengil baba kız arasına girdi! Dilan Çıtak ve İbrahim Tatlıses polemiğine dahil oldu! Seren Serengil baba kız arasına girdi! Dilan Çıtak ve İbrahim... Haberi Görüntüle

BABA EFE ÖNBİLGİN'DEN VELAYET ÇIKIŞI

2010 yılında Deniz Akkaya ile evlenen ve sonrasında boşanan Efe Önbilgin kızı için devreye girerek Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulunmuş koruma talebinde bulunduğu öğrenilmişti. Son olarak ise Efe Önbilgin'in kızıyla ilgili bir adım daha attığı, Deniz Akkaya'nın velayet hakkını kötüye kullandığı gerekçesiyle Aile Mahkemesi'ne 'velayet değiştirme' davası açtığı öğrenildi. 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading