Yandex Metrica

Cezaevi yönetimi taleplerini kabul etti! Dilan Polat ve Seçil Erzan'dan hapishanede istek!

Cezaevi yönetimi taleplerini kabul etti! Dilan Polat ve Seçil Erzan'dan hapishanede istek!

Silivri’de tutuklu bulunan Seçil Erzan ile Dilan Polat dilekçe vererek aynı koğuşta kalmak istedi. İkilinin talebi kabul edilirken Seçil Erzan’ın avukatı Bülent Aybirdi, “Birlikte sohbet edip dertlerini paylaşıyorlar. Aynı koğuşta kalmaları iki taraf için de çok iyi oldu” açıklamasında bulundu. 

Yaşam

24.06.2024, 12:16

Seçil Erzan, Bahar Candan ile koğuşlarının ayrılmasının ardından tek kişilik koğuşta kalmaya başlamıştı. Dilan Polat da kız kardeşi Sıla Doğu’nun 14 Haziran’da tahliye edilmesinin ardından koğuşta yalnız kaldı. Seçil Erzan ile Dilan Polat, cezaevi yönetimine dilekçe vererek birlikte aynı koğuşta kalmak istediklerini iletti. Cezaevi yönetimi de Polat ve Erzan’ın bu talebini kabul ederek ikisini aynı koğuşa aldı.

İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı helallik istedi! İbrahim Tatlıses sevenlerine üzücü haberi verdi! Sahnede gözyaşlarını tutmayan sanatçı... Haberi Görüntüle

RABİA ÇATAKLI'NIN  KORKUSUNDAN GECELERİ UYUYAMIYORDU 

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ise “kara para aklama”, “yasadışı bahis”, “suç işlemek amacıyla örgüt kurma” ve “Vergi Usul Kanunu’na muhalefet” gibi suçlarla 7 aydır Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutukluydu. Geçtiğimiz aylarda psikolojik sorunları nedeniyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilen Dilan Polat, daha önce anneanne ve annesini vahşice katleden Rabia Çataklı ile aynı koğuşta kalıyordu. Bu durum nedeniyle korkudan geceleri uyuyamayan Dilan Polat, cezaevi yönetimine dilekçe vererek kız kardeşi Sıla Doğu ile aynı koğuşta kalmak istediğini söylemişti. Talebi kabul edilen Dilan Polat, tekrar Silivri’deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderilmiş ve kız kardeşiyle aynı koğuşa anılmıştı. 

Dünyanın en pahalı düğünü başladı! Hintli milyarder oğlu için servetini ortaya döktü: İşte düğünden ilk kareler... Dünyanın en pahalı düğünü başladı! Hintli milyarder oğlu için servetini... Haberi Görüntüle

BAHAR CANDAN İLE AYNI KOĞUŞU PAYLAŞIYORDU 

Eski banka müdürü Seçil Erzan, son olarak Fatih Terim’in de müşteki olarak eklendiği spor dünyasından ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu 29 kişiyi ‘özel fon’ adı altında dolandırdığı iddiasıyla 14 aydır Silivri’deki Marmara Kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu’nda tutuklu yargılanıyor. 

Seçil Erzan, tek kişilik hücrede kalmak istesede  “dolandırıcılık” ve “kara para aklama” suçlarından tutuklanan sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler ile aynı koğuşa konulmuştu. Nihal Candan’ın sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilmesinin ardından psikolojisi bozulan Bahar Candan’ın, Seçil Erzan ile tartıştığı iddia edilmişti. Bunun üzerine Seçil Erzan ile Bahar Candan’ın koğuşları ayrılmıştı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading