Yandex Metrica

Sitede Ara

Ceyda Düvenci'yi aldattığı iddia edilmişti! Bülent Şakrak'tan yeni aşkıyla ilk kare geldi!

Ceyda Düvenci'yi aldattığı iddia edilmişti! Bülent Şakrak'tan yeni aşkıyla ilk kare geldi!

Ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evlilikleri aldatma iddiaları ile son bulmuş, çift tek celsede boşanmıştı. Şakrak yeni aşkı oyuncu Esra Akpınar ile sosyal medya hesabından ilk kez paylaşımda bulundu.

Yaşam

18.06.2024, 13:34

2015 yılında Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak görkemli bir törenle dünyaevine girmiş, çiftin evliliklerinden bir erkek çocukları dünyaya gelmişti. Ancak çiftin ilişkilerinde aldatma iddiaları gündeme gelmiş ve çift tek celsede boşanmıştı.

Eski sevgilisini yeni sevgilisine öldürttü! İnsanlık dışı ölüm planında klozet detayı kan dondurdu! Eski sevgilisini yeni sevgilisine öldürttü! İnsanlık dışı ölüm planında klozet... Haberi Görüntüle

DİZİDE TANIŞIP AŞK YAŞADILAR

Çiftin ayrılıklarının ihanetle son bulduğu iddialarından sonra Şakrak'ın 'Mavi'ye Sürgün' adlı dizide tanıştığı Esra Akpınar ile yakınlaşması sonucu boşanma kararı aldığı öğrenilmişti. 

Çift çıkan haberler sonucunda iddiaları yalanlamıştı. Çift birçok kez basın mensupları tarafından bir arada görüntülenmiş ancak açıklamada bulunmamışlardı.

Hastayım diye tahliye edilmişti! Nihal Candan'ın tatile çıktığı öğrenildi! O paylaşımlarına tepki yağdı! Hastayım diye tahliye edilmişti! Nihal Candan'ın tatile çıktığı öğrenildi! O... Haberi Görüntüle

CEYDA DÜVENCİ'DE YENİ AŞKA YELKEN AÇMIŞTI

Ceyda Düvenci ise ünlü radyocu Güçlü Mete ile aşk yaşamaya başlamış ilişkilerini saklamayarak sosyal medyada birçok kez fotoğraflarını paylaşmıştı.

Kadir Ezildi evleniyor! Herkesin merak ettiği nişanlısı ile düğün alışverişine başladı! Kadir Ezildi evleniyor! Herkesin merak ettiği nişanlısı ile düğün alışverişine... Haberi Görüntüle

SEVGİLİSİYLE İLK KARE GELDİ

Bülent Şakrak ise aylardır birlikte olduğu Esra Akpınar ile ilk kez sosyal medyadan fotoğraflarını paylaştı.  Şakrak sevgilisi ile birlikte tatilden pozları paylaşırken açıklamaya ise 'Çiçek' notunu düştü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading