Yandex Metrica

Sitede Ara

'Can almayın' diyerek duyar kastı! Ünlü şarkıcının kurban ibadetine ilginç yorumu tepki topladı!

'Can almayın' diyerek duyar kastı! Ünlü şarkıcının kurban ibadetine ilginç yorumu tepki topladı!

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, Kurban Bayramı ibadetine yönelik ilginç bir paylaşımda bulundu. Ertem, 'Can almadan bayram mümkün' paylaşımıyla tepkilerin odağı oldu.  

Yaşam

17.06.2024, 16:30

Kurban Bayramı'nda milyonlarca vatandaş ibadetini yerine getirmek için bir yıldır bekliyorlardı. İslam aleminde milyonlarca Müslümanın dini vazifesini yerine getirmek için aldıkları kurbanlıkları Allah'a adarken, sanat camiası bu yılda sessiz kalmayarak şaşırtan yorumlarda bulundu.

Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı diziden ayrılıyor mu? Sıla Türkoğlu o iddialara son noktayı koydu! Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı diziden ayrılıyor mu? Sıla Türkoğlu o iddialara... Haberi Görüntüle

ÜNLÜ ŞARKICIDAN İLGİNÇ PAYLAŞIM

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, kurban bayramı ibadetine yönelik sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu. Ertem, ''Keşke hayvanlar öldürülmese. Can almadan bayram mümkün" yorumunda bulundu.

Tutuklu fenomenlere bir yenisi daha eklendi! Dilan Polat'ın hocası olarak bilinen ünlü fenomenler gözaltına alındı! Tutuklu fenomenlere bir yenisi daha eklendi! Dilan Polat'ın hocası olarak... Haberi Görüntüle

KULLANICILARDAN TEPKİ TOPLADI

Sosyal medya kullanıcıları ise kasaplardaki etlerin de laboratuvarda üretilmediğini belirterek tepki gösterdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

3

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading