Yandex Metrica

Sitede Ara

Çağla Şıkel'den çok konuşulacak çocuk açıklaması: Yumurtalıklarımı dondurdum...

Çağla Şıkel'den çok konuşulacak çocuk açıklaması: Yumurtalıklarımı dondurdum...

Emre Altuğ ile 2008 yılında dünyaevine giren ancak 2015 yılında ise yolları ayıran çiftin Kuzey ve Uzay adında iki oğlu oldu. Ancak Çağla Şıkel kız ocuğu istediği için yumurtalıklarını dondurduğunu ve bir kız çocuğu istediğini açıkladı. 

Yaşam

06.06.2024, 16:08

Emre Altuğ ile uzun soluklu evliliğininden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan 45 yaşındaki ünlü manken Çağla Şıkel, magazin dünyasında sık sık adı anılan ünlüler arasında yerini alıyor. 

Sunuculuk ve mankenlik yapan Şıkel bir süre avukat Nail Gönenli ile aşk yaşamış ancak çift yollarını ayırma kararı almıştı.

26 bin kişinin verisi incelendi: Gece uyumayanlar daha zeki çıktı! 26 bin kişinin verisi incelendi: Gece uyumayanlar daha zeki çıktı! Haberi Görüntüle

''BABA SEVGİSİNİ BAŞKA ADAMLA DOLDURMAYA ÇALIŞTIM''

Ünlü sunucu NTV'de yayınlanan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu Empati programına konuk oldu. Çağla Şıkel Taylan'a samimi açıklamalarda bulunurken Şıkel, ''babamın yokluğunda ailme baba oldum'' diyerek, ''Babamın sevgisini başka bir adamla doldurmaya çalıştım. Hepimizin doğal ihtiyacı o sevgiyi görmek" dedi.

Serdar Ortaç 15 milyon TL borç ödediğini açıkladı! Konserlerden kazanacağı parayı duyanlar kulaklarına inanamadı! Serdar Ortaç 15 milyon TL borç ödediğini açıkladı! Konserlerden kazanacağı... Haberi Görüntüle

YUMURTALIKLARINI DONDURDU

Kız çocuklarını çok sevdiğini belirten Şıkel, "Yumurtalarımı dondurdum çünkü ailesel erken menopoz durumum olduğu için. 'Varken koyayım dursun' dedim ve yaptım. Şu an o kadar ilgili değilim ama yeni annelik için....Yeniden anne olmak isterim. Annelik bana iyi gelen bir şey" açıklamasında bulundu.

Sevgilim diplomat demişti! Nagehan Alçı'nın aşk yaşadığı istihbaratçının kim olduğu ortaya çıktı? Sevgilim diplomat demişti! Nagehan Alçı'nın aşk yaşadığı istihbaratçının kim olduğu... Haberi Görüntüle

OĞLUNUN AŞIK OLMASINA ÜZÜLDÜ

Oğlunun kız arkadaşı olduğunda üzüldüğünü belirten Şıkel, "Kuzey başkasına aşık olunca çok tuhaf hissettim. Platoniğe düştüm çünkü o bana aşık zannediyordum" ifade etti. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading