Yandex Metrica

Sitede Ara

Bahar dizisiyle servetine servet kattı! Ünlü oyuncu Demet Evgar'ın yeni projesinden aldığı ücret dudak uçuklattı!

Bahar dizisiyle servetine servet kattı! Ünlü oyuncu Demet Evgar'ın yeni projesinden aldığı ücret dudak uçuklattı!

Bahar dizisiyle son zamanlarda adından söz ettirmeyi başaran Demet Evgar, yeni bir reklam anlaşmasına imza attığı öğrenildi. Ünlü oyuncunun ise bu anlaşmadan aldığı ücret dudak uçuklattı.

Yaşam

10.06.2024, 13:43

1 Erkek 1 Kadın, Alev Alev, Avlu, Yahşi Batı gibi projelerde yer alan son dönemlerde ise Show TV'de yayınlanan Bahar dizisindeki başarılı oyunculuğu ile dikkatlerden kaçmayan ünlü oyuncu Demet Evgar servetine servet kattı.

Geçtiğimiz günlerde dizi setinde yönetmen asistana küfür ettiği gerekçesiyle kriz yaşanmış ve yönetmen seti durdurma kararı almıştı.

Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi! O sözleriyle ortalığı karıştırdı! Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi!... Haberi Görüntüle

YENİ REKLAM YÜZÜ OLDU

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel'in başrolde yer aldığı Bahar dizisinde rol alan Demet Evgar yeni bir reklam anlaşmasına daha imza attı. 

Emre Altuğ 'Bir anlık bir şey' dedi! Rol arkadaşı Gözde Kansu ile aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi! Emre Altuğ 'Bir anlık bir şey' dedi! Rol arkadaşı Gözde... Haberi Görüntüle

SERVETİNE SERVET KATTI

Ünlü oyuncu Evgar'ın toplamda 12 milyon değerinde reklam anlaşmasına imza attığı öğrenildi.  Ünlü bir temizlik markasının yüzü olmaya hazırlanan Evgar'ın yeni reklamı ise merak konusu oldu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading