Yandex Metrica

Bahar dizisinin sezon finaline o sahne damgasını vurdu! İzleyici 'Daha kötüsü olamazdı' diyerek isyan etti!

Bahar dizisinin sezon finaline o sahne damgasını vurdu! İzleyici 'Daha kötüsü olamazdı' diyerek isyan etti!

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Bahar dizisi sezon finali ile kısa süreliğine ekranlara veda etti. Ancak dizinin sezon finali ileyiciler tarafından hayal kırıklığıyla karşılanınca sosyal medyadan 'daha kötüsü olamazdı' yorumları yapıldı.

Yaşam

12.06.2024, 16:35

Türkiye'nin en sevilen dizileri arasında yerini almayı başaran, izlenme rekorları kıran ve başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya gibi ünlü isimlerin yer aldığı Bahar dizisinin sezon finali yayınlandı.

'Yeni tanıştık' dediler sarmaş dolaş gezdiler! Ünlü isimlerin çocukları el ele Çeşme'de görüntülendi! 'Yeni tanıştık' dediler sarmaş dolaş gezdiler! Ünlü isimlerin çocukları el... Haberi Görüntüle

SEZON FİNALİ TEPKİ TOPLADI

Salı akşamları ekranlara damgasını vuran dizinin sezon finali dün akşam izleyicilerle buluştu. Bahar'ın hastalığı yeniden tekrarlanınca hastane personelleri ise seferber oldu. Bahar'ın iyileşmesi için herkes elinden geleni yaparken, Nevra'da Rengin'den para istedi. Timur ve Evren'in yüzleşmesi de çok konuşulurken dizinin sezon finali sosyal medyaya damgasını vurdu.

Icardi'yi çıldırtacak paylaşım! Wanda Nara ile anılan rapçi L-Gante'den şaşırtan hamle! Icardi'yi çıldırtacak paylaşım! Wanda Nara ile anılan rapçi L-Gante'den şaşırtan... Haberi Görüntüle

İZLEYİCİLER ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTU

Sosyal medya kullanıcıları ise dizinin sezon finali yapmasının ardından 'daha kötüsü olamazdı', 'dizi karaciğer nakliyle başladı, karaciğer nakliyle sezon finali yaptı', 'çok kötü' gibi yorumlar yapıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading