Yandex Metrica

Bahar Candan ile aynı koğuşta kavga etmişlerdi: Cezaevi yönetiminden flaş Seçil Erzan kararı!

Bahar Candan ile aynı koğuşta kavga etmişlerdi: Cezaevi yönetiminden flaş Seçil Erzan kararı!

Ünlü futbolcuların da dahil olduğu birçok kişiden 'Fatih Terim fonu' adı altında para toplamakla suçlanan Seçil Erzan'ın koğuşu değişti.  

Yaşam

13.06.2024, 15:43

Nihal- Bahar Candan kardeşler ucuz otomobil vaadiyle onlarca kişiyi dolandıran çeteye üye olmaktan tutuklanarak cezaevine gönderilmişlerdi. Eski futbolcuları dolandırma iddiasıyla tutuklanan bankacı Seçil Erzan, Silivri'deki Marmara Cezaevi'nde 9. Koğuş'ta Candan kardeşlerle birlikte kalıyordu. 

Seçil Erzan ile aynı koğuşta kalan Bahar Candan cezaevinde 'Dolandırıcı' tartışması yüzünden cezaevinde kavga etmişlerdi. Seçil Erzan, Bahar Candan'ın kendisine sürekli "Dolandırıcı" demesinden rahatsız olunca tartışma çıkmıştı. İnfaz memurları müdahalesiyle kavgayı bitiren Seçil Erzan, Bahar Candan'dan apar topar şikayette bulunmuştu.

Acun Ilıcalı'nın 17 yaşındaki kızı değişimiyle gündem oldu! 'Bu yaşta ne silikonu' yorumlarıyla tepki topaldı! Acun Ilıcalı'nın 17 yaşındaki kızı değişimiyle gündem oldu! 'Bu yaşta... Haberi Görüntüle

GECE YARISI IŞIK KAVGASI 

Bahar Candan ve Seçil Erzan farklı suçlardan nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla Marmara Cezaevi’nin 9. Koğuşunda kalıyorlardı. İki arasında bazı anlaşmazlıklar yaşanıyordu. Bahar Candan erken uyuduğu ancak Seçil Erzan’ın geç saatlere kadar çalıştığı için ışık açısından bir anlaşmazlık yaşandı ilk olarak. 

İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! Haberi Görüntüle

İKİNCİ KAVGA: TELEVİZYON AÇILMASIN!

Işık kavgasından sonra da bir televizyon problemi yaşandı. Bahar Candan’ın sürekli televizyon izlemek istediği ancak Seçil Erzan’ın televizyon izlemek istemediği öğrenildi. Özellikle haber programlarını, televizyonun sesini bile duymak istemediği belirtildi. Anlaşmazlıklar sonrası tarafların avukatları harekete geçti.

'30 yaşına gelmek istiyorum' demişti! İrem Derici'den Mert Ramazan Demir'e şaşırtan cevap geldi! '30 yaşına gelmek istiyorum' demişti! İrem Derici'den Mert Ramazan Demir'e... Haberi Görüntüle

TEK KOĞUŞTA KALIYOR 

CNN Türk'ün haberine göre; Seçil Erzan’ın koğuşunun Bahar Candan’dan ayrılması için bir dilekçe sunuldu ve kabul edildi. Seçil Erzan artık koğuşunda tek kalıyor. Erzan’ın koğuşunda televizyon ve buzdolabı istemediği sadece kitap istediği edinilen bilgiler arasında.

Erzan’ın avukatları ayrıca cezaevi hapsinin ev hapsine dönmesi için bir dilekçe sundular. Annesinin sağlık durumu nedeni ile psikolojik rahatsızlık öne sürülerek bir dilekçe sunuldu.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading