Yandex Metrica

Aşklarından ilk kare geldi! Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmen ile görüntülendi!

Aşklarından ilk kare geldi! Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmen ile görüntülendi!

Geçtiğimiz haftalarda Dilan Deniz Çiçek ile adı anılan Sinan Çetin'in oğlu yönetmen Rafael Cemo Çetin ile birlikte ilk kez görüntülendi. Havaalanında İstanbul dönüşünde görüntülenen çift magazin dünyasında yankı uyandırdı.  

Yaşam

31.05.2024, 13:07

Çukur, Alev Alev, Kusursuz Kiracı, Tatlı Küçük Yalancılar, Balayı gibi projelerde yer almış 29 yaşındaki ünlü oyuncu Dilan Deniz Çiçek geçtiğimiz günlerde aşk iddialarıyle gündeme gelmişti.  Kızıl Goncalar dizisindeyer alan başrol oyuncusu Mert Yazıcıoğlu ile kısa süreli bir aşk yaşayan Dilan Deniz sonrasında ayrılık haberleri ile herkesi şaşırtmıştı. 

Nuri Alço ev sahibiyle davalık oldu! Ünlü oyuncunun ödediği kira ücreti hayrete düşürdü! Nuri Alço ev sahibiyle davalık oldu! Ünlü oyuncunun ödediği kira... Haberi Görüntüle

AŞK YAŞADIKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ 

Son olarak ise Dilan Deniz Çiçek'in geçtiğimiz haftalarda ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin'in ile aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelmiş, ikili birbirlerini sosyal medya hesaplarından takibe aldıkları ortaya çıkmıştı.

MasterCherf Türkiye programında talihsiz olay! Yarışmacının tabağından çıkanlar şeflerin midesini bulandırdı! MasterCherf Türkiye programında talihsiz olay! Yarışmacının tabağından çıkanlar şeflerin midesini... Haberi Görüntüle

AŞKLARI BELGELENDİ

İkilinin aşk iddialarındna sonra İstanbul Havaalanında görüntülendi ve aşkları belgelendi. 

Yılın sürpriz aşkı olan Dilan Deniz Çiçek ve Cemo Çetin ikilisi önce Cannes'e gitmiş, sonrasında ise Roma'da tatil yaptığı ortaya çıktı. 

Sonrasında ise ünlü çift İstanbul'a dönmüş hızlarını alamayarak Dubai'ye tatile gittikleri öğrenildi. 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading