Yandex Metrica

Sitede Ara

Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi! O sözleriyle ortalığı karıştırdı!

Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi! O sözleriyle ortalığı karıştırdı!

Davranış Bilimleri Uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak katıldığı bir youtube programında şaşırtan açıklamalarda bulundu. Ünlü yazar '2025 yılında herkes delirecek' açıklaması sosyal medya da dikkat çekti.

Yaşam

10.07.2024, 17:47

Geçtiğimiz aylarda ünlü Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, Ankara merkezli düzenlenen 'Sibergöz-42' operasyonu kapsamında ''Smart Trade Coin'' isimli platform üzerinden, ''Sıfır Risk ile Yüksek Kazanç'' vaadiyle nitelikli dolandırıcılık şebekesine üye olmak suçundan gözaltına alınmıştı.

Ünlü yazar adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasından uzun zaman sonra Maia Ece Ergönenç'in youtube programına konuk oldu. 

Bu kez takıları gündem oldu! Nesrin Cavadzade 11 milyonluk saat taktığı iddialarına sert çıktı: Kapıma vergi memurları... Bu kez takıları gündem oldu! Nesrin Cavadzade 11 milyonluk saat... Haberi Görüntüle

KAPIŞMAKTAN ŞAŞIRTAN 2025 KEHANETİ

Ünlü yazar katıldığı youtube programında 2025'te neler olacağını anlattı. Kapışmak insanların 2025 yılında delirerek sokaklara döküleceğini anlatan Kapışmak, “2025'ten sonra delirmeler sokaklara dökülecek. En yakın komşularınız delirecek, akrabalarınız delirecek. Para el değiştirecek, sistem el değiştirecek. Ünlülerle başlayacak psikozlar ağırlıklı... Psikoloji anlamını tamamen yitirecek. Buna hazır olsun herkes. Moda kaybolacak, trendler gidecek.'' dedi.

Şarkıcı Murat Boz resti çekti! Zeytin Ağacı galasına katılmama nedeni ortaya çıktı! Şarkıcı Murat Boz resti çekti! Zeytin Ağacı galasına katılmama nedeni... Haberi Görüntüle

'HİÇBİRİ KEHANET DEĞİL'

Kapışmak'ın açıklamaları sonrasında Ergönenç'te, ''Bunların hiçbiri kehanet değil, bunlar topluma bir sosyolog, bir danışan, bir terapist ya da herhangi bir gözle bakan bir insanın net görebileceği ve aslında toplumu okuyabileceği bilgiler bunlar'' dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading