Yandex Metrica

Sitede Ara

Anne-kız hastanede dehşet saçtı

Anne-kız hastanede dehşet saçtı

Yalova'da panik atak geçirdiği gerekçesiyle hastaneye giden anne ve kızı dehşet saçtı. Anne Tülay Çiftçi, kendisine serum takmayan doktor ve hemşire ile hastanenin güvenlik görevlisini kızı Sinem Çiftçi ile birlikte darp etti.

Yaşam

25.04.2024, 16:52


Panik atak geçirdiği gerekçesiyle hastaneye giden Tülay Çiftçi ve kızı Sinem Çiftçi kendisine serum takmayan doktor ve hemşire ve güvenlik görevlisini darp etti. 3 Eylül Cumartesi günü meydana gelen olay güvenlik kamerasına anbean yansıdı. 
 
Rahatsızlanan Tülay Çiftçi, Yalova Devlet Hastanesi'ne acilden giriş yaptı. Doktora şikayetlerini anlatan Çiftçi, serum takılmasını istedi. Doktor panik atak krizi geçirdiğini söylediği hastasına seruma ihtiyacı olmadığını ve EKG çekilmesi gerektiğini söyledi. Çiftçi, serum takılmasında ısrar edince doktor da "Sağlıkçı olan benim, sakin olun" diyerek hastayı müşahede bölümüne yönlendirdi.


HASTALARA MÜDAHALE EDEN DOKTORA SALDIRDILAR

Annesinin rahatsızlandığnı duyan Sinem Çiftçi hastaneye geldi. Annesi ile konuşan Çiftçi, bir anda öfkeyle hastane koridorunda koşarak hastaya müdahale eden başka bir doktora yumruk attı. Uzm. Dr. Esengül Doğan'ı (49) darp eden anne-kız, kendilerini engellemeye çalışan hemşire Abdurrahman Ekin (24) ile güvenlik görevlisi Esra Uslu'ya (28) da saldırdı. 


Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde anne kızın, kadın doktora saldırdığı ve tokat atmaya çalıştığı, kendilerini engellemeye çalışan hemşireye tekme ve yumruk savurduğu, kadın güvenlik görevlisinin ensesini sıkarak saldırmaya çalıştığı anlar yer aldı.

Kraliyet Ailesi'ndeki kargaşa hastalık dinlemedi! Kate Middleton kanserle savaşırken çocuklarını göremediği ortaya çıktı! Kraliyet Ailesi'ndeki kargaşa hastalık dinlemedi! Kate Middleton kanserle savaşırken çocuklarını... Haberi Görüntüle

SAVCI TUTUKLAMA TALEP ETTİ

'Beyaz kod' verilen hastanede polisler, Tülay Çiftçi ile Sinem Çiftçi'yi güçlükle durdurdu. Anne-kız ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Anne-kız sevk edildikleri adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken karara itiraz eden savcı ikinci kez tutuklama talep etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading