Yandex Metrica

Sitede Ara

Angelina Jolie'ye şiddet uygulamıştı! Kızları yaşananlara sessiz kalmadı! Babası Brad Pitt'e hayatının şokunu yaşattı!

Angelina Jolie'ye şiddet uygulamıştı! Kızları yaşananlara sessiz kalmadı! Babası Brad Pitt'e hayatının şokunu yaşattı!

Dünyanın en çok tanınan ünlü Hollywood aktörlerinden olan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti 2016 yılında yolları ayırmıştı. Aralarında yaşanan şiddet olayı sonrasında mahkemeye başvurulmuş ve boşanmışlardı. Ancak çiftin kızları Shiloh babasının soyadını sildirmek için mahkemeye başvurduğu öğrenildi.

Yaşam

04.06.2024, 16:35

2016 yılında Angelina Jolie,'ye uçak yolculuğu sırasında şiddet uyguladığı iddiasıyla boşanmış, Pitt'in ayrıca çocuklarından birine de şiddet uyguladığı iddia edilmişti.

Ancak Angelina Jolie, Brad Pitt'in daha önceden de şiddet uyguladığını iddia etmişti. 

Bir deri bir kemik kaldı! Prenses Kate'yi Wimbledon Tenis Turnuvası'nda görenler tanıyamadı! Bir deri bir kemik kaldı! Prenses Kate'yi Wimbledon Tenis Turnuvası'nda... Haberi Görüntüle

BABASININ SOYADINI İSTEMİYOR

Jolie ve Pitt'in 18 yaşındaki kızları Shiloh'un babasının soy isimini almak istemediğini belirterek, babası Brad Pitt'in soyadını sildirmek istediğini bu nedenle mahkemeye başvurduğu öğrenildi. 

Kızları Shiloh'un annesinin soyadı olan Jolie soy ismini kullanmak istediğini duyurdu.

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör pes dedirtti! Ünlü Survivor yarışmacısıyla görüntülendi! Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör pes dedirtti! Ünlü Survivor yarışmacısıyla... Haberi Görüntüle

PİTT KIZINDAN AĞIR DARBE ALDI

Dünyanın ünlü magazin dergilerinden olan People dergisindyer alan habere göre ise Brad Pitt'in haberi duyunca üzüldüğü bilgisi yer aldı. Deergiye konuşan kaynaklar,  “Shiloh soyadını sildirmek istediği için Brad çok üzgün. Shiloh doğduğunda, hayatında hiç o kadar mutlu olmamıştı" dedi. 

Pitt'in her zaman kız çocuğu istediğini, çocuklarını sevidğini ve özlediğini belirtti. 

Hande Erçel müstakbel kayınvalidesi Arzu Sabancı'nın davetine katılmayınca olanlar oldu! İstenmeyen gelin iddiaları ortalığı karıştırdı! Hande Erçel müstakbel kayınvalidesi Arzu Sabancı'nın davetine katılmayınca olanlar oldu!... Haberi Görüntüle

DİĞER KIZLARI DA SOYADINI KULLANMIYOR

2006 yılında Namibya'da dünyaya gelen çiftin kızları Shiloh'un yanı sıra, çiftin diğer kızları Zahara ve Vivienne'de babalarının Pitt soyadını kullanmadıkları öğrenildi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading