Yandex Metrica

Aldatılan kadının intikamı acı oldu! Önce sevgilisini ilana bastırdı yetmezmiş gibi...

Aldatılan kadının intikamı acı oldu! Önce sevgilisini ilana bastırdı yetmezmiş gibi...

Adana'da sevgilisi tarafından aldatılan bir kadının yaptıkları herkesi şaşkına çevirdi. Aldatılan kadın eski sevgilisinin fotoğrafını ilana bastırdı altına yazdığı yazı ise sosyal medyada viral oldu. 

Yaşam

31.05.2024, 14:16

Adana'nın Seyhan ilçesi Yeni Baraj Mahallesi'nde bir kadın trafik lambaları, çöp kutusu ve aydınlatmalara, eski erkek arkadaşının fotoğraflarının olduğu ilanı yapıştırdı. 

Annesinin kopyası! Ünlü oyuncu Aslı Enver'den anne kız tatil pozlarına binlerce beğeni yağdı! Annesinin kopyası! Ünlü oyuncu Aslı Enver'den anne kız tatil pozlarına... Haberi Görüntüle

İNTİKAMI ACI OLDU

O fotoğrafların altında ise ‘Şerefsizdir, gördüğünüz yerde suratına tükürün’ yazısını ekledi. 

Ayrıca ilanda, ‘Alışkanlıkları: 2 kişiyi aynı anda idare edebiliyor’, ‘Kızlara not: Böyle kişilerden uzak durun’, ‘Erkeklere not: Aldatma konusunda profesyonel destek alabilirsiniz’ dedi.

İbrahim Tatlıses'in ameliyat sonrası ilk isteği o oldu! Doktoru tüm gerçekleri anlattı: Karşımızda iki azrail vardı... İbrahim Tatlıses'in ameliyat sonrası ilk isteği o oldu! Doktoru tüm... Haberi Görüntüle

İLAN SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

İlanı gören vatandaşların kimisi fotoğrafların fotoğraflarını çekip sosyal medaya hesaplarından paylaşırken, kimisi de ilanı yırtıp attı. 

İlanı gören bir genç ise, “Görünce çok şaşırdım. Kimin yaptığını bilmiyorum ama Adana’nın insanı çok değişik. Her şeyi yaparlar. Yoldan geçiyordum, gördüm muhtemelen arkadaşları yapmıştır. Ben de fotoğrafını çektim, bizim arkadaş grubundan paylaşacağım” dedi. 

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading