Yandex Metrica

Acun Ilıcalı'yı bezdirdi! Ayça Çağla Altunkaya'yı alışveriş yaparken bekleyen ünlü televizyoncunun halleri viral oldu!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Yunanistan'ın Mikonos şehrinde sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte görünütlendi. Alışveriş yaparken görüntülenen çiftin halleri ise sosyal medayda viral oldu.

Yaşam

10.07.2024, 14:26

TV8'in sahibi olan ve birçok programın sunuculuğuan devam eden Türkiye'nin en zenginlerinden olan Acun Ilıcalı kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte götüntülendi. 

Sevenlerinden helallik istemişti! Yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses'ten ilk fotoğraf geldi! Sevenlerinden helallik istemişti! Yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses'ten ilk fotoğraf... Haberi Görüntüle

ACUN'DA OLSAN BEKLEYECEKSİN

Mikonos'ta Ayça Çağla Altunkaya'yı alışveeriş yaparken bekleyen ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nın bıkkın halleri ise sosyal medyada viral oldu. 

55 yaşındaki ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayça Çağla'nın bir saatten uzun bir süre alışveriş yaparken beklediği anlar konuşuldu. 

Şeyma Subaşı tatillere doymadı! Bodrum'da verdiği pozlara binlerce beğeni yağdı! Şeyma Subaşı tatillere doymadı! Bodrum'da verdiği pozlara binlerce beğeni yağdı! Haberi Görüntüle

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın doğum gününü kutlamış beyaz gömlek ile verdiği pozlarla bir kez daha gündeme gelmişti. 

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

2

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading