Yandex Metrica

90'ların asi şarkıcısı Özlem Tekin kayıplara karıştı! 2 yıldır haber alınamadığı ortaya çıktı!

90'ların asi şarkıcısı Özlem Tekin kayıplara karıştı! 2 yıldır haber alınamadığı ortaya çıktı!

Sen Anla, Dağları Deldim gibi şarkılarıyla milyonlarca dinlenmeye ulaşan 90'lı yılların en sevilen şarkıcılarından olan ünlü şarkıcı Özlem Tekin 2016 yılında yerleştiği Bodrum'a yerleştiği ancak 2 aydır haber alınamadığı ortaya çıktı.   

Yaşam

08.06.2024, 17:45

Türkiye'nin eşsiz sanatçılarından olan ünlü 52 yaşındaki Rock müzik şarkıcısı Özlem Tekin, 2016 yılında müziği bırakarak Bodrum'da bir çiftlik kurduğu ve yaşamaya başladığı öğrenilmişti. 

Nuri Alço ev sahibiyle davalık oldu! Ünlü oyuncunun ödediği kira ücreti hayrete düşürdü! Nuri Alço ev sahibiyle davalık oldu! Ünlü oyuncunun ödediği kira... Haberi Görüntüle

ÖZLEM TEKİN 2 YILDIR KAYIP

Muğla'daki evinin kapısının kilitli olduğu ve aylardır kimsenin gelip gitmediğinden şüphelenen komşuları ünlü sanatçının hayatından endişe etmeye başladı.  2 yıldır evine gelip giden kimsenin olmadığını söyleyen komşuları isesesilerini duyurmayı başardı.

Amber Heard ile olaylı şekilde boşanmıştı! Johnny Depp'in ünlü modelle aşk yaşadığı ortaya çıktı! Amber Heard ile olaylı şekilde boşanmıştı! Johnny Depp'in ünlü modelle... Haberi Görüntüle

LONDRA'DA GÖRDÜLÜ İDDİASI

Aramızda Kalmasın programı muhabiri Tekin'in köyevinin bulunduğu yere giderek sohbet etti. Tekin'in iki yıldır eve gelmediğini, komşularının ise merak ettiğini öğrendi. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesaplarını kullanmadığı bir program izleyicisinin ise ünlü şarkıcı Özlem Tekin'i Londra'da gördüğünü iddia etti. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading