Yandex Metrica

Sitede Ara

21 Kasım Salı hava durumu: İstanbul'a ne zaman kar yağacak! Meteoroloji tarih verdi

21 Kasım Salı hava durumu: İstanbul'a ne zaman kar yağacak! Meteoroloji tarih verdi

Yurt genelinde soğuk ve yağışlı hava şartları giderek kendini hissettirmeye başladı. Kış mevsimi birçok bölgede yavaş yavaş etkisini gösterirken, İstanbul için de 'kar yağışı' uyarısı yapıldı. Şehrin yüksek kesimlerine düşen mevsimin ilk karının ardından yağmur beklenirken, önümüzdeki günlerde tekrar kar yağışının geri döneceği belirtiliyor. Meteoroloji'nin güncel hava durumu tahminlerine göre, İstanbul'da kar yağışının tekrar etkili olması bekleniyor. Peki, İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

Yaşam

23.01.2024, 21:44

Türkiye genelinde, hafta sonu itibariyle hava durumu beklenmedik bir şekilde değişti. Bahar havasının yerini kışa bıraktığı bölgelerde, özellikle bazı bölgelerde soğuk ve yağışlı günler yaşandı. Hava sıcaklıkları ani bir düşüş gösterirken, yerel olarak sağanak yağışlar etkili oldu ve bazı bölgelerde kar yağışıyla karışık yağmur görüldü. 

İstanbul'un yüksek kesimlerinde zaman zaman kar yağışı yaşanırken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün güncel hava tahmin raporuna göre Megakenti yeniden karlı günler bekliyor. 

Bu uyarıların ardından vatandaşlar, "İstanbul'a ne zaman kar yağacak?" sorusunun yanıtını merak ediyor. 

Çiftleri birbirine küstürecek açıklama! İlişki koçu Adil Yıldırım: İlişkinin yüzde 80'i para, yüzde 20'si... Çiftleri birbirine küstürecek açıklama! İlişki koçu Adil Yıldırım: İlişkinin yüzde... Haberi Görüntüle

İSTANBUL'A NE ZAMAN KAR YAĞACAK?

Hafta sonu İstanbul'un bazı bölgelerinde görülen kar yağışı, 2016'dan bu yana kasım ayında görülen ilk kar yağışı olarak kayıtlara geçti.

Çarşamba gününden itibaren hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine çıkması beklense de, İstanbul'u bir yağış daha bekliyor.

Şarkıcı Bengü Van konserinde protesto edildi! 'Ne mutlu Türküm diyene' sözlerine pet şişeli saldırı! Şarkıcı Bengü Van konserinde protesto edildi! 'Ne mutlu Türküm diyene'... Haberi Görüntüle

PAZAR GÜNÜ KAR GELİYOR

Meteoroloji'den gelen son tahminlere göre; pazar günü İstanbul'a kar gelecek. Pazar günü için hazırlanan haritada, yurdun birçok bölgesi için yerleştirilen kar simgesi İstanbul'da da bulunuyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading