Yandex Metrica

Xiaomi'nin akıllı saati Watch S3 gün yüzüne çıktı! Watch S3 özellikleri ne, fiyatı ne kadar?

Xiaomi'nin akıllı saati Watch S3 gün yüzüne çıktı! Watch S3 özellikleri ne, fiyatı ne kadar?

Xiaomi'nin merakla beklenen amiral gemisi akıllı saati, Xiaomi Watch S3 yakında piyasaya sürülecek ve bazı önemli özelliklerle geliyor.

Teknoloji

23.01.2024, 21:23

Xiaomi Watch S2'nin halefi olan bu model, selefine göre daha büyük bir 520 mAh pil kapasitesi sunacak. Bu, daha uzun bir pil ömrü vaat ediyor. Ayrıca, yeni modelin ekranı dinamik bir yenileme hızına sahip olacak, bu da pil tüketimini optimize edebilir.

Bu tuşlar bilgisayar kullanmayı kolaylaştırıyor! İşte hiç bilinmeyen 5 kısayol Bu tuşlar bilgisayar kullanmayı kolaylaştırıyor! İşte hiç bilinmeyen 5 kısayol Haberi Görüntüle

DAHA FAZLA İLETİŞİM SEÇENEĞİ SUNACAK

Xiaomi Watch S3, 4G bağlantısı ve yerel sesli arama desteği gibi özelliklerle donatılmış. Bu kullanıcılara daha fazla bağlantı ve iletişim seçeneği sunacak.

Henüz akıllı saatin sensör detayları, ekran çözünürlüğü ve fiyatı gibi bazı önemli bilgiler paylaşılmamış olsa da bu yeni modelin Xiaomi'nin Aralık ayında düzenleyeceği Xiaomi 14 serisi lansmanı ile tanıtılması bekleniyor. Bu, Xiaomi hayranlarının bir süre daha beklemesi gerekeceği anlamına geliyor.

Xiaomi Watch S3, önceki modellerin başarısını sürdürmeye aday gibi görünüyor ve kullanıcılarına daha büyük bir pil, 4G bağlantısı ve diğer gelişmiş özellikler sunacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading