Yandex Metrica

Microsoft duyurdu! ChatGPT destekli yeni uygulamalar geliyor: iOS ve Android için yayınlanacak

Microsoft duyurdu! ChatGPT destekli yeni uygulamalar geliyor: iOS ve Android için yayınlanacak

Microsoft açıkladı. Microsoft'un geçtiğimi günlerde kullanıma sunduğu Bing, Microsoft Edge ve Skype uygulamalarını iOS ve Android cihazları için kullanıma açtı.

Teknoloji

23.01.2024, 20:29

Microsoft’un geçtiğimiz günlerde milyonlarca kişinin kullanması için piyasaya sürdüğü yapay zekâ destekli Bing, kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Fakat yapay zekânın belirli bir soru sınırını aştıktan sonra kullanıcılara hakaret etmeye başlaması birçok insan anlam veremedi. Sonrasında bu durum sosyal medyada gündem olmuştu.

KULLANIMA SUNULDU

Bugünse Microsoft, yapay zekâ destekli Bing ve Microsoft Edge ve Skype’ı iOS ve Android için kullanıma sundu.

9To5Mac’in aktardığı bilgiler doğrultusunda, Microsoft, bugünden itibaren Microsoft Edge, Bing ve Skype’ın mobil uygulamalarında yapay zekâ desteğini sunmaya başladı. Bu aralar yapay zekâ test programında yer alan kullanıcılar uygulamalarını güncelleyerek bu yeni yapay zekâyı mobil cihazlarda da kullanarak öğrnebilecek. Test programında olmayanlar ise uygulamanın tam çıkış tarihini beklemek zorunda.

BEKLEME LİSTESİNE NASIL KAYDOLUNUR?

Bekleme listesine kaydolmak için yapmanız gereken tek şey Microsoft Edge veya Bing’in mobil uygulamasına ya da Bing’in websitesine giriş yapmanız. Sonrasında karşınıza çıkan sekmeden bekleme listesine rahatlıkla kaydolabilirsiniz.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading