Yandex Metrica

Google Chrome'un tasarımı değişti! İşte yenilikler

Google Chrome'un tasarımı değişti! İşte yenilikler

Google, Chrome tarayıcısının 15. yılını, Material You tasarımıyla kutluyor. Yenilenen tasarım, kullanıcılar için daha modern ve kullanışlı hale getiriliyor. Bu güncelleme, koyu ve açık temaları ile Chrome'u daha işletim sistemine uyumlu hale getiriyor. Ayrıca, tarayıcı kullanımını kolaylaştıran yeni özellikler ve iyileştirmeler de sunuyor.

Teknoloji

27.02.2024, 23:06

Material You tasarım diline dayalı olarak yapılan güncelleme, simgelerin daha okunabilir olmasına odaklanıyor ve sekmelerle araç çubuğunu daha iyi tamamlayan yeni renk paletleri sunuyor. Chrome eklentileri, Google çeviri ve şifre yöneticisi gibi hızlı erişim sağlayan daha kapsamlı bir menü ile geliştiriliyor.

Bu tuşlar bilgisayar kullanmayı kolaylaştırıyor! İşte hiç bilinmeyen 5 kısayol Bu tuşlar bilgisayar kullanmayı kolaylaştırıyor! İşte hiç bilinmeyen 5 kısayol Haberi Görüntüle

WEB MAĞAZASI DA YENİLENİYOR

Ayrıca Chrome Web Mağazası da Material You tasarımıyla yenileniyor ve kullanıcılara faydalı uzantıları keşfetme kolaylığı sunuyor. Güvenlik açısından da iyileştirmeler yapılıyor ve kötü amaçlı uzantıları tespit etmeye yardımcı olacak bir güvenlik denetimi ekleniyor.

Google, Chrome'da arama yapmayı daha kolay hale getiriyor. Sayfa üzerinden "Bu sayfayı Google ile ara" seçeneği ile Google Arama yan paneline hızlı erişim sağlanacak. Ayrıca, yapay zeka özellikleri sayesinde önemli bilgilere hızlı erişim sağlanacak.

Son olarak, gerçek zamanlı güvenli tarama özelliği ile Google, kullanıcıları kötü amaçlı yazılımlardan ve kimlik avı tehditlerinden daha iyi korumayı hedefliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading