Yandex Metrica

Dünya offline oldu! Twitch, Reddit, Amazon...

Dünya genelinde internet kesintisi yaşanıyor. Gelen son dakika bilgisine göre, aralarında online alışveriş platformu Amazon ve Reddit'in de olduğu pek çok siteye erişim sağlanamıyor. Arızanın nedenine dair henüz resmi bir açıklama yok.

Teknoloji

24.02.2024, 21:28

Dünya genelinde internet kesintisi yaşanıyor. Henüz nedeni belli olmayan bir arızadan dolayı meydana gelen kesinti yüzünden pek çok siteye erişilemiyor.

Newsweek'te yer alan habere göre, son bir saatte Avustralya, Kuzey Amerika, Birleşik Krallık, Avrupa ve Çin'den internet kesintisi ile ilgili raporlar geldi.

Bu ülke ve bölgelerdeki internet kullanıcıları, 'Error 503' uyarısı ile karşılaşıyor.

TWITCH, REDDIT, AMAZON...

En çok girilen Türkiye'de site olan Twitch erişim sağlanamıyor. Twitch girmek isteyenler "Fastly error: unknown domain: www.twitch.tv." uyarısı arıyor. Twitch ne zaman düzelecek, Twitch ne oldu sorusu cevap arıyor.

En çok girilen dünya siteleri arasında yer alan REddit ile Amazon'a da erişim sağlanamıyor!

İNGİLTERE HÜKÜMETİNİN SİTESİ DE ÇÖKTÜ

 İngiliz hükümetine ait internet siteleri de erişime kapanmış durumda. Pek çok medya kuruşunun internet sayfalarının da okurlarına hizmet veremediği gelen bilgiler arasında.

Arıza nedeniyle an itibari ile Independent, The Guardian ve New York Times'ın internet sitelerine ulaşılamıyor.

Söz konusu kesintinin neden kaynaklandığına dair henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre, küresel internet kesintisi Amazon Web Service'taki arıza nedeniyle gerçekleşti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading