Yandex Metrica

Sitede Ara

Zaha ne demek istedi? Öyle bir paylaşım yaptı ki...

Zaha ne demek istedi? Öyle bir paylaşım yaptı ki...

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Wilfried Zaha, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Zaha'nın son paylaşımı, takımda kalıp kalmayacağına dair soru işaretlerini artırdı.

Spor

06.06.2024, 17:56

Zaha, sosyal medya hesabından kalabalıktan farklı bir yöne giden tek bir kişinin resmedildiği bir görsel paylaştı. Bu paylaşım, futbolcunun takımdan ayrılacağı yönündeki spekülasyonları güçlendirdi. Paylaşım, "Ayrılık gerçekleşiyor mu?" sorusunu gündeme getirdi.

Manchester United, transfer için Fenerbahçe'yi bekliyor Manchester United, transfer için Fenerbahçe'yi bekliyor Haberi Görüntüle

GEÇMİŞ PAYLAŞIMLAR VE TEPKİLER

Zaha, geçtiğimiz günlerde de bir taraftarın "Kendine yeni bir kulüp bul" mesajına dikkat çeken bir cevap vermişti. Zaha, "Yeni bir ligde ve yeni bir ülkede geçirdiğim 4 aylık sakatlığın ardından forma girdiğim ve gol atmaya başladığım ocak ayından itibaren garip bir şekilde yedek kaldığım gerçeğine bir bakalım mı? Yeterince uzun yazdığımı düşünüyorum." ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu paylaşımını daha sonra silmişti.

Fenerbahçe'den Cenk Tosun'a resmi teklif Fenerbahçe'den Cenk Tosun'a resmi teklif Haberi Görüntüle

ZAHA'NIN GELECEĞİ

Zaha'nın bu tür paylaşımları, Galatasaray'daki geleceği hakkında kafa karışıklığı yaratmaya devam ediyor. Oyuncunun takımda kalıp kalmayacağı konusu, hem taraftarlar hem de medya tarafından yakından takip ediliyor.

Galatasaray taraftarları ve futbolseverler, Zaha'nın geleceği hakkında resmi bir açıklama beklerken, yıldız oyuncunun sosyal medya paylaşımları, bu konudaki belirsizliği artırmaya devam ediyor.

İşte Zaha'nın tartışma yaratan son paylaşımı:

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading